Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Hesaplaşma e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Hesaplaşma PDF EPUB


John Grisham

Hesaplaşma - John Grisham pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR John Grisham
DOSYA BOYUTU 11,95
TARİH 2020-01-21
ISBN 9751419347
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Nedeni son ana kadar tahmin edilemeyen bir cinayet... Metodist kilisesine bağlı olan Pete Banning, serin bir ekim sabahı yola çıktı, kasabadaki kiliseye girdi ve arkadaşı olan Rahip Dexter Bell’e soğukkanlılıkla üç el ateş etti. Cinayet kadar şaşırtıcı olan bir başka şey de katilin avukatlarına, yargıca, jüriye ve kendi ailesine söylediği tek cümleydi: “Söyleyecek bir şeyim yok!” Banning idam edilmekten korkmuyordu ve sırrını elektrikli sandalyeye götürmeye hazırdı. Önceki romanlarından çok farklı olan bu kitapta John Grisham, bizi ırkçı düzenin sürdüğü Güney’den savaş yıllarındaki Filipinler’e, sırlarla dolu bir akıl hastanesinden, avukatının Banning’i kurtarmak için çırpındığı mahkeme salonuna doğru inanılmaz bir yolculuğa çıkarıyor.

...n Christian sıradan bir muhasebe çalışanı ... Hesaplaşma 2016 Türkçe Dublaj HD İzle | Bay Film İzle ... ... Hesaplaşma filmi full hd tek parça Puhu TV'de! Türkçe dublajlı & altyazılı sinema filmlerini online izlemek için tıkla! Hesaplaşma. 1.182 kişinin listesinde. Listeye Ekle. The Accountant izle, Hesaplaşma - izle, 720p izle, 1080p hd izle, filmin bilgileri, konusu, oyuncuları, tüm serileri bu sayfada.. The Accountant (2016). Hesaplaşma. Film Bilgileri. Alternatifler (8). Dram, ger ... Hesaplaşma | FullhdFilmmodu ... . Film Bilgileri. Alternatifler (8). Dram, gerilim, suç. Yönetmen: Gavin O'Connor, Janine Gosselin, Lori Grabowski. Yıldız: Alison Wright, Andy Umberger, Anna Kendrick vb. Hesaplaşma 2016 filmi ayrıca Anna Kendrick karakterinin de oldukça başarılı performansına ...