Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma 3 Kafadar Tekno Tim / Tekno Bakkal Çırakları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

3 Kafadar Tekno Tim / Tekno Bakkal Çırakları PDF EPUB


Yaşar Bayraktar

3 Kafadar Tekno Tim / Tekno Bakkal Çırakları - Yaşar Bayraktar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yaşar Bayraktar
DOSYA BOYUTU 11,61
TARİH 2019-05-07
ISBN 9752452336
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

"Mahalle arasında yaşayan çocukların başlıca görevlerinden biri de, sokaklarındaki insanların bakkalla aralarında kurye hizmeti vermektir. Bizler de çıkmaz sokağımızda yaşayan herkesin böyle durumlarda yardımına koşarız. Aslında bunu bir karşılık beklediğimiz için yapmayız, ama para üstüne sakız, balon hatta dondurma almamıza bile müsaade ederler!”Tekno Tim, şimdi de bakkal çıraklığı için görev başında! Ali Bakkal’ın dükkânını kurtarmak için teknolojinin tüm imkânlarını kullanıyorlar.“Üç Kafadar” arkadaşlar, “Tekno Bakkal Çırakları” olarak başarılı olabilecekler mi bakalım? 

.... Adınız. Tekno Tim, şimdi de bakkal çıraklığı için görev başında! Üç Kafadar arkadaşlar, Tekno Bakkal Çırakları olarak başarılı olabilecekler mi bakalım? Tekno Tim şimdi de bakkal çıraklığı için görev başında! "Üç Kafadar" arkadaşlar "Tekno Bakkal Çırakları" olarak başarılı olabilecekler mi bakalım? Tekno Tim, şimdi de bakkal çıraklığı için görev başında! Üç Kafadar arkadaşlar, Tekno Bakkal Çırakları olarak başarılı olabilecekler mi bakalım? 3 kafadar tekno tim - hokkabaz nameka ... 3 Kafadar Tekno Tim / Tekno Bakkal Çırakları - Yaşar Bayraktar ... . Mavi Kirpi Yayıncılık. 3 kafadar tekno tim - nasıl film yıldızı olamadık. Tekno Tim, şimdi de bakkal çıraklığı için görev başında! Üç Kafadar arkadaşlar, Tekno Bakkal Çırakları olarak başarılı olabilecekler mi bakalım? Tekno Tim, şimdi de bakkal çıraklığı için görev başında! Üç Kafadar arkadaşlar, Tekno Bakkal Çırakları olarak başarılı olabilecekler mi bakalım? Tekno Tim şimdi de bakkal çıraklığı için görev başında! Üç Kafadar arkadaşlar Tekno Bakkal Çırakları olarak başarı ... 3 Kafadar Tekno Tim Tekno Bakkal Çırakları Fiyatı ve... - GittiGidiyor ... . Mavi Kirpi Yayıncılık. 3 kafadar tekno tim - nasıl film yıldızı olamadık. Tekno Tim, şimdi de bakkal çıraklığı için görev başında! Üç Kafadar arkadaşlar, Tekno Bakkal Çırakları olarak başarılı olabilecekler mi bakalım? Tekno Tim, şimdi de bakkal çıraklığı için görev başında! Üç Kafadar arkadaşlar, Tekno Bakkal Çırakları olarak başarılı olabilecekler mi bakalım? Tekno Tim şimdi de bakkal çıraklığı için görev başında! Üç Kafadar arkadaşlar Tekno Bakkal Çırakları olarak başarılı olabilecekler mi bakalım?...