Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma 3 Kafadar Tekno Tim / Tekno Bakkal Çırakları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

3 Kafadar Tekno Tim / Tekno Bakkal Çırakları PDF EPUB


Yaşar Bayraktar

3 Kafadar Tekno Tim / Tekno Bakkal Çırakları - Yaşar Bayraktar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yaşar Bayraktar
DOSYA BOYUTU 9,27
TARİH 2019-05-07
ISBN 9752452336
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

"Mahalle arasında yaşayan çocukların başlıca görevlerinden biri de, sokaklarındaki insanların bakkalla aralarında kurye hizmeti vermektir. Bizler de çıkmaz sokağımızda yaşayan herkesin böyle durumlarda yardımına koşarız. Aslında bunu bir karşılık beklediğimiz için yapmayız, ama para üstüne sakız, balon hatta dondurma almamıza bile müsaade ederler!”Tekno Tim, şimdi de bakkal çıraklığı için görev başında! Ali Bakkal’ın dükkânını kurtarmak için teknolojinin tüm imkânlarını kullanıyorlar.“Üç Kafadar” arkadaşlar, “Tekno Bakkal Çırakları” olarak başarılı olabilecekler mi bakalım? 

...izmeti vermektir. İlgili ürün bulunamadı veya satışa kapalı ... 3 Kafadar Tekno Tim / Tekno Bakkal Çırakları - Yaşar Bayraktar ... . Lütfen daha sonra tekrar deneyin. 8.78 TL. Ali Bakkal'ın dükkânını kurtarmak için teknolojinin tüm imkânlarını kullanıyorlar. "Üç Kafadar" arkadaşlar, "Tekno Bakkal Çırakları" olarak başarılı olabilecekler mi bakalım? 8.40 TL. 3 Kafadar Tekno Tim - Tekno Bakkal Çırakları uygun fiyata kapıda ödeme ile sahip olabilirsiniz. Kargo dahil en ucuz10,26 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Tekno ... 3 Kafadar Tekno Tim Tekno Bakkal Çırakları Fiyatı ve... - GittiGidiyor ... . Kargo dahil en ucuz10,26 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Tekno Bakkal Çırakları-3 Kafadar Tekno Tim. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 10+ adetSon güncelleme... Üç Kafadar ark...