Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Alkışkışlayan e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Alkışkışlayan PDF EPUB


Neslihan Saltaş

Alkışkışlayan - Neslihan Saltaş pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Neslihan Saltaş
DOSYA BOYUTU 4,15
TARİH 2019-04-25
ISBN 6053706892
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Alkışkışlayan kahraman olmak için elinden geleni ardına koymamıştı. Öyle ki kurt avına çıkmış, Ulukavak ağacının tepesine uçmuş, ipeği bulmuş, Alkarısı’nı bile kovmuştu. Nihayet şanlı bir asker olmaya adaydı ama şu kuş kılıklı Kam Ana, ona ozan olmasının tam sırası olduğunu söylüyordu. Alkışkışlayan bu son macerada karanlık buzlu tünellerden, tek yaprağı bile olmayan kutlu ağaçlara uzanan bir yolculuğa çıkıp obasını hiç umulmadık yerlere sürüklerken talihsiz isimlerinin sırlı sebebini de öğreniyor.Eh, Alkışkışlayan’ın önünde duracak birileri varsa, çekilmesi şiddetle tavsiye olunur!

... çıkmış, Ulukavak ağacının tepesine uçmuş, ipeği bulmuş, Alkarısı'nı bile kovmuştu ... Türkiye'nin ve Dünyanın Alkışlarla Yaşayan Tek Sitesi! ... . 15.40 TL. Alkışkışlayan kahraman olmak için elinden geleni ardına koymamıştı. Öyle ki kurt avına çıkmış, Ulukavak ağacının tepesine uçmuş, ipeği bulmuş, Alkarısı'nı bile kovmuştu. 18.70 TL. Alkışkışlayan kahraman olmak için elinden geleni ardına koymamıştı. Öyle ki kurt avına çıkmış, Ulukavak ağacının tepesine uçmuş, ipeği bulmuş, Alkarısı'nı bile kovmuştu. 14.30 TL. Alkışkışlayan kahraman olmak için elinden geleni ardına koymamıştı. Öyle ki ... Alkışkışlayan/Neslihan Saltaş Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor ... . 14.30 TL. Alkışkışlayan kahraman olmak için elinden geleni ardına koymamıştı. Öyle ki kurt avına çıkmış, Ulukavak ağacının tepesine uçmuş, ipeği bulmuş, Alkarısı'nı bile kovmuştu. Alkışkışlayan kahraman olmak için elinden geleni ardına koymamıştı. Öyle ki kurt avına çıkmış, Ulukavak ağacının tepesine uçmuş, ipeği bulmuş, Alkarısı'nı bile kovmuştu....