Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Marka Ol E Mi? e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Marka Ol E Mi? PDF EPUB


Ömer Şengüler

Marka Ol E Mi? - Ömer Şengüler pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ömer Şengüler
DOSYA BOYUTU 6,44
TARİH 2019-11-01
ISBN 6052314258
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Her insan bir markadır ve pazarlamayı doğru kullanarak kendi markasını da yaratabilir. Kendi işinizin patronu, bir şirkette çalışan, öğrenci veya ev kadınıysanız; pazarlama, iletişim, reklam, markalaşma konularını ‘’bir bilinmeyen’’ olarak görüyor ama aslında merak ediyorsanız doğru kitabı satın aldınız demektir. ‘’MARKA OL E Mİ? Kitabında pazarlama ve markalaşmayla ilgili ihtiyacınız olan bilgiler var, ağır akademik terimler yok.‘’MARKA OL E Mİ?’’ yi sıkılmadan okuyacak ve sonra ‘’ Neden ben marka olmayayım?’’ diyeceksiniz. Kitabı al ve oku e mi?

... ol e mi? Kitabında pazarlama ve markalaşmayla ilgili ihtiyacınız olan bilgiler var, ağır akademik terimler yok ... Marka Ol E mi? ... . Marka ol e mi? yi sıkılmadan okuyacak ve sonra Neden ben marka... Marka Ol E Mi? Hem Şengüler'in sosyal medyada kullandığı imzası hem de aynı zamanda Şengüler'in sonbaharda çıkacak olan kitabının da adı. Şengüler'in 2019 Sonbaharında Prof. 18.76 TL. Marka ol e mi? Kitabında pazarlama ve markalaşmayla ilgili ihtiyacınız olan bilgiler var, ağır akademik terimler yok. Marka ol e mi? yi sıkılmadan okuyacak ve sonra Neden ben marka... Marka Mimarı Ömer Şengüler'in markalaşman ... Marka Ol E Mi? | bkmkitap.com ... . Marka ol e mi? yi sıkılmadan okuyacak ve sonra Neden ben marka... Marka Mimarı Ömer Şengüler'in markalaşmanın önemini ve marka olmanın adımlarını anlattığı kitabı "Marka Ol E Mi?" TİM Başkanı İsmail Gülle, Mustafa Kamar, BMD Başkanı Sinan Öncel... Marka ol e mi? yi sıkılmadan okuyacak ve sonra Neden ben marka olmayayım? diyeceksiniz. yayınevi:Mediacat Yayıncılık; 1. baskı Tarafından gönderildi Marka Ol E Mi?:6 Kasım 2019 Marka ol e mi? Kitabında pazarlama ve markalaşmayla ilgili ihtiyacınız olan bilgiler var, ağır Marka ol e mi? yi sıkılmadan okuyacak ve sonra Neden ben marka olmayayım? diyeceksiniz. Marka Mimarı Ömer Şengüler'in markalaşmanın önemini ve marka olmanın adımlarını anlattığı kitabı "Marka Ol E Mi?" TİM Başkanı İsmail Gülle, Mustafa Kamar, BMD Başkanı Sinan Öncel... @markaolemi "MARKA OL E Mİ?'' yi sıkılmadan okuyacak ve sonra '' Neden ben de marka olmayayım?'' diyeceksiniz. Kitabı al ve oku e mi😎 KİTAP SİPARİŞİ İÇİN ⬇️. Ömer Şengüler. Her insan bir markadır ve pazarlamayı doğru kullanarak kendi markasını da yaratabilir. Kendi işinizin patronu, bir şirkette çalışan, öğrenci veya ev kadınıysanız; pazarlama... Marka ol e mi? Kitabında pazarlama ve markalaşmayla ilgili ihtiyacınız olan bilgiler var, ağır akademik terimler yok. Kitabı al ve oku e mi?...