Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Akıllı Minik ile Obur / Mevsimler (Çıkartma Kitabım) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Akıllı Minik ile Obur / Mevsimler (Çıkartma Kitabım) PDF EPUB


Yalvaç Ural

Akıllı Minik ile Obur / Mevsimler (Çıkartma Kitabım) - Yalvaç Ural pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yalvaç Ural
DOSYA BOYUTU 10,9
TARİH 2017-03-03
ISBN 6055674618
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitap Yalvaç Ural’ın ‘Akıllı Minik ile Obur’ adlı öykü kitabından esinlenerek hazırlanmış bir çıkartma kitabıdır.-Çocukların mevsimleri öğrenmelerine yardımcı olur.-Çocukların mevsimler arasındaki farkları öğrenmelerini, o mevsimlerdeki doğal ortamlar hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlar.-Çıkartmalar, çocukların mevsimlere ait ögeleri bulmalarına yardımcı olur.-Çıkartmaların yapışacağı doğru yerleri bulmak içim görsel odaklanma duyuları gelişir.-Çıkarmaları doğru yerlere yapıştırmak el becerilerine katkı sağlar.

...l'ın 'Akıllı Minik ile Obur' adlı öykü kitabından esinlenerek hazırlanmış bir çıkartma kitabıdır ... Akıllı Minik ile Obur - Mevsimler Çıkartma Kitabım | bkmkitap.com ... .-Çocukların mevsimleri öğrenmelerine yardımcı olur.-Çocukların mevsimler... Marsık Kitap Okul Öncesi Kitapları. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Akıllı Minik ile Obur Mevsimler Çıkartma Kitabım. Mağaza: TveT. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. : Yalvaç Ural. Akıllı Minik ile Obur Mevsimler Çıkartma Kitabım Marsık Kitap | 9786055674618. Pamuk Prenses ve Yedi C ... Akıllı Minik ile Obur - Mevsimler Çıkartma Kitabım - Yalvaç Fiyatı ... . Akıllı Minik ile Obur Mevsimler Çıkartma Kitabım Marsık Kitap | 9786055674618. Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler - Çıkartmalı Peri Masalları Parıltı Yayınları Boyama ve Çıkartma Kitapları. 10.80 TL. Bu kitap Yalvaç Ural'ın 'Akıllı Minik ile Obur' adlı öykü kitabından esinlenerek hazırlanmış bir çıkartma kitabıdır. - Çocukların mevsimleri öğrenmelerine yardımcı olur. Bilmeceler: Yalvaç Ural. Çizen: Gisella Biondani. 8 sayfa, 2 sayfa çıkartma. 3-6 yaş. Marsık Kitap Akıllı Minik ile Obur - Hay... 13,50 TL Kdv Dah...