Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Güç ve Masumiyet e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Güç ve Masumiyet PDF EPUB


Rollo May

Güç ve Masumiyet - Rollo May pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Rollo May
DOSYA BOYUTU 7,35
TARİH 2019-11-16
ISBN 6059318709
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Rollo May, Güç ve Masumiyet’te “Şiddetin masumiyetle ilgisi olabilir mi ya da masumiyet kendi katlini çağırır mı?” sorusunu yöneltiyor hepimize.Toplumsal ve psikolojik sorunların artık birbirlerinden ayrı tutulamayacağından hareketle, modern toplumsal şiddetin ve güce yönelik aşırı ihtiyacın kaynaklarını anlamak için derine iniyor.Güçsüzlüğü bir erdem haline getirişimizden, gücü iyiliğin de temeli olarak gören yeni bir ahlak kaynağına dek Rollo May, bu defa masumiyetin ve gücün izlerini sürüyor.“İnsan olmanın ne anlama geldiği” meselesiyle ilgilenen herkes için bir başyapıt…“Yazar, masumiyetin kusurlarını ararken muazzam bir ustalıkla siyasi değerlendirmelerini ve klinik tecrübesini de bir araya getiriyor… Bilgece, insanca ve hayranlık uyandırarak…”The Christian Century “Rollo May, bazen aydınlatan bazen nefis bir karanlığa gömerek yoluma yoldaş olan imgelerden biridir benim için.”Cem Mumcu Rollo MayDünyanın en ünlü psikoterapistlerinden biri olan Rollo May’in (1909-1994) eserlerinin en büyük özelliği, psikiyatri/psikoloji okurlarını aşıp genel okuyucuya ulaşabilmesidir. Örneğin herkesçe bilinen ve sıkça kullanılan, “Sevginin karşıtı nefret değil, kayıtsızlıktır” sözü ona aittir.

...kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi ... Güç Ve Masumiyet - Rollo May ... . Rollo May, "Güç, her insanın doğuştan hakkıdır ve güçsüzlük de en az güç kadar zarar verici olabilir," diyor. ...ve güç ile birlikte var olan şiddet temasının da aslında güçsüzlüğün bir ifadesi olduğunu belirten May, gücün, güçsüzlüğün, güç karşısındaki masumiyetin, şiddetin ve değişen rollerin portresini çiziyor. ...ve güç ile birlikte var olan şiddet temasının da aslında güçs ... Güç ve Masumiyet - Ekşi Sözlük ... . ...ve güç ile birlikte var olan şiddet temasının da aslında güçsüzlüğün bir ifadesi olduğunu belirten May, gücün, güçsüzlüğün, güç karşısındaki masumiyetin, şiddetin ve değişen rollerin portresini çiziyor. Not alanında Güç ve Masumiyet Rollo May PDF İndir indirme alanını göremediyseniz, lütfen altta yazan notu inceleyiniz. Üstteki kitabın PDF dosyası ne yazık ki sitede bulunmamaktadır. Güç ve Masumiyet Rollo May Okuyan Us Yayınları 9786059318709 Rollo May. Güç ve Masumiyet Say Yayınları Rollo May. Sepete At Hemen Al. ...ve güç ile birlikte var olan şiddet temasının da aslında güçsüzlüğün bir ifadesi olduğunu belirten May, gücün, güçsüzlüğün, güç karşısındaki masumiyetin, şiddetin ve değişen rollerin portresini çiziyor. Bu Ürün Toplam 3 Adet Satılmıştır. Güç ve Masumiyet - Rollo May. Say Yayınları. İnsan psikolojisinin kendini yenilediği ve sürekli olarak aşamalardan geçtiğini davranışsal parametrelerle incelediğimizde,bu durumun en önemli iki soyut kavramı güç ve masumiyettir. 30.66 TL. Güç ve Masumiyet-Okuyan Us Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. ...ve güç ile birlikte var olan şiddet temasının da aslında güçsüzlüğün bir ifadesi olduğunu belirten May, gücün, güçsüzlüğün, güç karşısındaki masumiyetin, şiddetin ve değişen rollerin portresini çiziyor. Rollo May, Güç ve Masumiyet'te "Şiddetin masumiyetle ilgisi olabilir mi ya da masumiyet kendi katlini çağırır mı?" sorusunu yöneltiyor hepimize. Toplumsal ve psikolojik sorunların artık birbirlerinden ayrı... Home › Köşe Yazıları › Kitap Önerisi: Güç ve Masumiyet, Rollo May. Güç ve sevginin ilişkili olması, kişinin ilk balta kendi içinde sevebilecek gücü olması gerektiği olgusuyla kanıtlanır....