Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Dikkat Yazar VarFrankfurt Dersleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Dikkat Yazar VarFrankfurt Dersleri PDF EPUB


Jurek Becker

Dikkat Yazar VarFrankfurt Dersleri - Jurek Becker pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jurek Becker
DOSYA BOYUTU 4,50
TARİH 2020-02-05
ISBN 6257014366
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Jurek Becker 1989 yılında, yaz tatilinde, Frankfurt’ta, Goethe Üniversitesi’nde konuk yazar olarak üç ders verdi. Elinizdeki bu Frankfurt derslerinde de görüleceği gibi Jurek Becker’in amacı edebiyatın koşullarından ve bu koşulların giderek yok oluşlarından; edebiyatın istenilen ve de gerçek olan sonuçlarından; sadece okur için olan sonuçlarından değil, yazar için de olanından; Batı ve Doğu Almanya gibi ülkelerin yaşamında edebiyatın öneminden; yazarların ister suçlu, isterse kurban olarak tüm bu yukarıda sıralananlarda oynadıkları rollerden bahsetmektir. Becker, bir Doğu Alman yazar olduğu için sansür belasının yazarlara zararlarını bilenlerdendir. Sansürün eline sopa tutturulmuş, resmi teşekkül haline gelen bir aptallık olduğunu dile getirmektedir. Sansürü sadece sansürcünün yapmadığını çıkış noktası kılarak, insanın bizzat kendisinin bile kendi yaşantısı üzerinde acımasız bir sansürcü olduğunu da ifade etmektedir. Becker, özyaşamöyküsünü yazma edimi ile ilişkilendirip biz okurlara kendi yazı dünyası hakkında özel bilgiler de sunmaktadır.Dikkat Yazar Var hem okuyucu hem de yazarlar için ciddi edebi uyarılar içermektedir. 

...ker. Jurek Becker 1989 yılında, yaz tatilinde, Frankfurt'ta, Goethe Üniversitesi'nde konuk yazar olarak üç ders verdi ... Dikkat Yazar Var Frankfurt Dersleri ... . Elinizdeki bu Frankfurt derslerinde de görüleceği gibi Jurek Becker'in... Dikkat Yazar Var yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Dikkat Yazar Var kitabına benzeyen kitaplar. Alt başlık: Frankfurt Dersleri. Baskı tarihi Bu derslerde görüleceği gibi amacı, edebiyatın temellerinden ve giderek yok oluşlarından; edebiyatın istenilen ve de gerçek olan sonuçlarından; sadece okuyucu için olan sonuçlar değil, yazar için de... 36 TL. Jurek Becker 1989 yılında yaz tatilinde Frankfurt'ta Goethe Üniversitesi'nde konuk yazar olarak üç ders ve ... Dikkat Yazar Var-Frankfurt Dersleri Fiyatları ve... | En Ucuzu Akakçe ... ... 36 TL. Jurek Becker 1989 yılında yaz tatilinde Frankfurt'ta Goethe Üniversitesi'nde konuk yazar olarak üç ders verdi. Elinizdeki bu Frankfurt ...