Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Japon Halk Öyküleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Japon Halk Öyküleri PDF EPUB


Okan Haluk Akbay

Japon Halk Öyküleri - Okan Haluk Akbay pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Okan Haluk Akbay
DOSYA BOYUTU 8,25
TARİH 2019-10-10
ISBN 6058033825
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Japonlar, teknolojik uygarlığa damga vuran icatların sahipleri olduğu kadar kültür miraslarının üzerine titremeleriyle de tanınır. Bu yüzden on binlerce halk öyküsü, hâlâ Doğu’nun büyük ulusunun hafızasında yaşıyor, bir biçimde günlük hayatlarına yansıyor. Konya Selçuk Üniversitesi Japon Dili ve Edebiyatı Bölüm Başkanı Okan Haluk Akbay’ın, özgün kaynaklardan derlediği ve Japoncadan büyük bir titizlikle çevirdiği masallar, bu özelliğiyle de benzerlerinden ayrılıyor. Kahramanları hayvanlar, doğaüstü yaratıklar, hayaletler, şeytanlar... Korkağıyla, cesuruyla, haini, merti, ödleği, yoksulu ve zenginiyle insanlar olan halk öyküleri, gerçek bir okuma şenliği!

...oğaüstü yaratıklar, hayaletler, şeytanlar ... Japon Halk Öyküleri - Kolektif ... ... Korkağıyla, cesuruyla, haini, merti, ödleği, yoksulu ve zenginiyle insanlar olan halk öyküleri, gerçek bir okuma şenliği!. Japon Halk Öyküleri. Anonim. Africano Kitap. Japonlar, teknolojik uygarlığa damga vuran icatların sahipleri olduğu kadar kültür miraslarının üzerine titremeleriyle de tanınır. 16.25 TL. Kahramanları hayvanlar, doğaüstü yaratıklar, hayaletler, şeytanlar... Korkağıyla, cesuruyla, haini, merti, öd ... Japon Halk Öyküleri ... ... Korkağıyla, cesuruyla, haini, merti, ödleği, yoksulu ve zenginiyle insanlar olan halk öyküleri, gerçek bir okuma şenliği! 18.75 TL. Kahramanları hayvanlar, doğaüstü yaratıklar, hayaletler, şeytanlar... Korkağıyla, cesuruyla, haini, merti, ödleği, yoksulu ve zenginiyle insanlar olan halk öyküleri, gerçek bir okuma şenliği! 17 TL. Kahramanları hayvanlar, doğaüstü yaratıklar, hayaletler, şeytanlar... Korkağıyla, cesuruyla, haini, merti, ödleği, yoksulu ve zenginiyle insanlar olan halk öyküleri, gerçek bir okuma şenliği! Kolektif. Kitap Tanıtımı. Japonlar, teknolojik uygarlığa damga vuran icatların sahipleri olduğu kadar kültür miraslarının üzerine titremeleriyle de tanınır. Japon Halk Öyküleri. Yazar : Anonim Yayınevi : Africano Kitap Bu kategorideki tüm ürünler. haini, merti, ödleği, yoksulu ve zenginiyle insanlar olan halk öyküleri, gerçek bir okuma şenliği! Japon Halk Öyküleri Yazarı Kimdir? Yukarıda 6058033825 numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. Fakat Japon Halk Öyküleri yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Cem Mumcu vermekteyiz. 20 TL. Japon Halk Öyküleri-Africano Kitap- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Kolektif, Japon Halk Öyküleri Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Japon Halk Öyküleri (9786058033825). Marka : Kolektif. Tedarikçi : Africano Kitap....