Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Japon Halk Öyküleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Japon Halk Öyküleri PDF EPUB


Okan Haluk Akbay

Japon Halk Öyküleri - Okan Haluk Akbay pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Okan Haluk Akbay
DOSYA BOYUTU 5,42
TARİH 2019-10-10
ISBN 6058033825
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Japonlar, teknolojik uygarlığa damga vuran icatların sahipleri olduğu kadar kültür miraslarının üzerine titremeleriyle de tanınır. Bu yüzden on binlerce halk öyküsü, hâlâ Doğu’nun büyük ulusunun hafızasında yaşıyor, bir biçimde günlük hayatlarına yansıyor. Konya Selçuk Üniversitesi Japon Dili ve Edebiyatı Bölüm Başkanı Okan Haluk Akbay’ın, özgün kaynaklardan derlediği ve Japoncadan büyük bir titizlikle çevirdiği masallar, bu özelliğiyle de benzerlerinden ayrılıyor. Kahramanları hayvanlar, doğaüstü yaratıklar, hayaletler, şeytanlar... Korkağıyla, cesuruyla, haini, merti, ödleği, yoksulu ve zenginiyle insanlar olan halk öyküleri, gerçek bir okuma şenliği!

...n alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Japon Halk Öyküleri kitabına benzeyen kitaplar ... Japon Halk Öyküleri - Kolektif ... . Yavuz Hocaoğlu Japon Halk Öyküleri'ni inceledi. Gönderi bildirimlerini aç Gönderiyi akışta gizle. Okan Haluk Akbay. Japonlar, teknolojik uygarlığa damga vuran icatların sahipleri olduğu kadar kültür miraslarının üzerine titremeleriyle de tanınır. Kolektif. Japonlar, teknolojik uygarlığa damga vuran icatların sahipleri olduğu kadar kültür miraslarının üzerine titremeleriyle de tanınır. Bu yüzden on binlerce halk öyküsü... 18.25 TL. Kahramanları hayvanlar, doğaüstü yaratı ... Japon Halk Öyküleri ... . Bu yüzden on binlerce halk öyküsü... 18.25 TL. Kahramanları hayvanlar, doğaüstü yaratıklar, hayaletler, şeytanlar... Korkağıyla, cesuruyla, haini, merti, ödleği, yoksulu ve zenginiyle insanlar olan halk öyküleri, gerçek bir ok...