Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma KeşiflerSezgi Şans ve Kararlılık Öyküleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

KeşiflerSezgi Şans ve Kararlılık Öyküleri PDF EPUB


Christine Hill

KeşiflerSezgi Şans ve Kararlılık Öyküleri - Christine Hill pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Christine Hill
DOSYA BOYUTU 3,74
TARİH 2020-03-31
ISBN 6052079850
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Parmak izinin keşfi, kan dolaşımının, yerçekiminin, aşının, elektriğin, radyoaktivitenin keşfi… hepsi insanlığın yönünü değiştirdi. Peki, coğrafyadan fiziğe pek çok dalda çalışan bilim insanı, doktor, arkeolog ve kâşifler hangi güçlü isteklerle bu keşifleri yaptılar? Onları harekete geçiren ilk parlak fikir neydi, hangi aşamalarda zorlandılar, keşiflerini nasıl başarıyla sonuçlandırdılar?Dünyayı değiştiren 16 keşfin ilgi çekici hikâyelerini yalın ve eğlenceli bir dille anlatan Keşifler kitabı, 10 yaş ve üzeri okurları hem bilgilendiriyor hem de onlara ilham veriyor.

...zamanda başlattım. İnsanlar yaptığım şeyin arayışındaydı ve ben de bu boşluğu doldurabildim ... Keşifler Sezgi Şans ve Kararlılık Öyküleri ... . Güncelleme: Eyl 29, 2014. Başarı Yolunda Sabır ve Kararlılık Örnekleri. Editör: Kişisel Başarı. YAZARBaşarı Öyküleri. KAYNAKİbrahim Refik. Cesaret Öyküleri… 12 Kasım 2013 loveandsmile. "Cesaret Öyküleri…" için 5 yorum. [email protected] dedi ki: 13 Kasım 2013, 09:11. İncelemeler. İnceleme ekle. sezgin Azim-Sabır, Tutku ve Kararlılığın Gücü'ü inceledi. 26 TL. ... Keşifler Sezgi Şans ve Kararlılık Öyküleri Christian Hill Redhouse... ... . İncelemeler. İnceleme ekle. sezgin Azim-Sabır, Tutku ve Kararlılığın Gücü'ü inceledi. 26 TL. Dünyayı değiştiren 16 keşfin ilgi çekici hikâyelerini yalın ve eğlenceli bir dille anlatan Keşifler kitabı, 10 yaş ve üzeri okurları hem bilgilendiriyor hem de onlara ilham veriyor. Bu sayfada kararlılık ile ilgili sözler bulacaksınız. Bizim işimiz inanç ve kararlılık demektir. Şans fazlasıyla aleyhinize olduğu için vazgeçmenin akıllıca bir yol gibi göründüğü durumlara......