Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kirli Ağustos e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kirli Ağustos PDF EPUB


Edip Cansever

Kirli Ağustos - Edip Cansever pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Edip Cansever
DOSYA BOYUTU 8,60
TARİH 2019-06-14
ISBN 9750844775
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İlk kez 1970 yılında De Yayınevi’nden çıkan Kirli Ağustos,49 yıl sonra ayrı baskı olarak şimdi Yapı Kredi Yayınları’nda.İlkel bir acı gibiDüşüverdi ilk bakış gözlerindenKaskatı. Ve belirdi sanki yüzündeGörünürdeki tek şey: daha sonra da olmakÇıkardı birden şapkasını ve çıkardı şapkasını, şapkasınıŞapka mı, değil mi, bir şapka hayaleti mi belkiBir bira içti ve vurup gitti kapıyı ardındanYürüdü, geçti, kuru otlarYapraklar yakılan bir caddeyi.Peki, ölen kimdi.

...r balıkçının tersi olan şey Kirli ağustos! beni oradan oraya götüren eşya Aklımda üç beş otel ya kalır Ya Başka değil, yokluğu görmek için Kirli ağustos! göz kapaklarımı da yaktım sonunda ... Şiir Sitesi - Edip Cansever - Kirli Ağustos ... . düser bir balikçinin tersi olan sey kirli agustos! beni ordan oraya götüren esya aklimda üç bes otel ya kalir ya kalmaz baska degil, yoklugu görmek için kirli agustos! gözkapaklarimi da yaktim sonunda. Düşer bir balıkçının tersi olan şey Kirli ağustos! beni ordan oraya götüren eşya Aklımda üç beş otel ya kalır Ya kalmaz Başka değil, yokluğu görmek için Kirli ağustos! gözkapaklarımı d ... Şiir Sitesi - Edip Cansever - Kirli Ağustos ... . Düşer bir balıkçının tersi olan şey Kirli ağustos! beni ordan oraya götüren eşya Aklımda üç beş otel ya kalır Ya kalmaz Başka değil, yokluğu görmek için Kirli ağustos! gözkapaklarımı da yaktım sonunda. Düşer bir balıkçının tersi olan şey Kirli ağustos! beni ordan oraya götüren eşya Aklımda üç be...