Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kitap KafalarÇocuklar İçin Kişisel Gelişim e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kitap KafalarÇocuklar İçin Kişisel Gelişim PDF EPUB


Fahri Coşkun

Kitap KafalarÇocuklar İçin Kişisel Gelişim - Fahri Coşkun pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Fahri Coşkun
DOSYA BOYUTU 10,84
TARİH 2019-12-23
ISBN 6056985508
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Geleceğimizin güvencesi yarının büyükleri olan çocuklarımızın hayat yolunda ihtiyaç duyacakları motivasyonu verecek, onları geleceğe hazırlayacak, değerlerle büyümelerini sağlayacak karanlıkta yürürken yönümüzü bulmamızı sağlayan gökyüzündeki yıldızlar gibi parlayan sözleri bu kitapta sevimli karakterlerimiz “Kitap Kafalar”ın dilinden okuyacaksınız.

...un. Geleceğimizin güvencesi yarının büyükleri olan çocuklarımızın hayat yolunda ihtiyaç duyacakları motivasyonu verecek, onları geleceğe hazırlayacak ... Kitap Kafalar Çocuklar İçin Kişisel Gelişim ... ... Kargo dahil en ucuz12,16 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Kitap Kafalar-Çocuklar İçin Kişisel Gelişim. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 5 adetSon güncelleme: 5... Üstelik hepsi ünlü kişisel gelişim yazarlarının kaleminden. hem de ebeveynlerinin davranışsal seçenekler üzerinde kafa yormasını sağlayan soruları ve tartışmaları da yüreklendiren bir kitap. ...yıldızlar gibi ... Toptalent.co | Mutlaka Okunması Gereken 15 Kişisel Gelişim Kitabı ... . hem de ebeveynlerinin davranışsal seçenekler üzerinde kafa yormasını sağlayan soruları ve tartışmaları da yüreklendiren bir kitap. ...yıldızlar gibi parlayan sözleri bu kitapta sevimli karakterlerimiz "Kitap Kafalar"ın dilinden okuyacaksınız. (Tanıtım Bülteninden). Kitap Adı: Kitap Kafalar-Çoc...