Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yöneticiler için NLP e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yöneticiler için NLP PDF EPUB


Harry Alder

Yöneticiler için NLP - Harry Alder pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Harry Alder
DOSYA BOYUTU 6,46
TARİH 2008-05-16
ISBN 9753220385
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Nöro-Linguistik Programlama (NLP) "kişisel mükemmelliğin sanatı ve bilimi" ve "öznel deneyim araştırması" olarak adlandırılmıştır. NLP, "İyi yaptığım bir şeyi nasıl yapıyorum?", "Onu nasıl daha iyi yapabilirim?", "Başkalarında hayranlık duyduğum becerileri nasıl kazanabilirim?" gibi sorulara hitap eder. Şurası önemlidir ki, NLP gözlemlenebilir davranışla sınırlı değildir; düşünme biçimimizi, yani tüm deneyim ve eylemlerimizi kontrol eden zihinsel süreçleri de içerir, insanın deneyiminin (aslında motivasyonun) tüm yapısıyla ilgilenerek, bir davranışla sonuçlanan düşünce süreçlerini, duyguları ve inançları şekillendirmeye çalışır. Özellikle de başkalarıyla olduğu kadar kendimizle iletişimimizle ilgilidir.Bir yönetici olarak, NLP'nin ilke ve tekniklerini, hem iş hem de kişisel yaşamınızdaki davranışlarınızda köklü ve kalıcı değişimler yaratmak amacıyla kullanabilirsiniz. Neye sahip olmak ya da ne olmak istediğinize dayanarak ne yapacağınızı seçebilirsiniz. NLP yardımıyla kendi düşünce süreçlerinizi daha iyi anlayarak; alışkanlığa dayalı, çoğu zaman bilinçsiz olan davranışlarınızı kontrol altına almayı öğrenebilir, şimdiye kadar ulaşılması olanaksız görünen hedeflere ulaşmaya başlayabilirsiniz.

... ve... Yöneticiler İçin NLP. Marka : Sistem Yayıncılık ... Yöneticiler İçin NLP | bkmkitap.com ... . Barkod : 9789753220385. Şurası önemlidir ki, NLP gözlemlenebilir davranışla sınırlı değildir; düşünme biçimimizi, yani tüm deneyim ve eylemlerimizi... Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da Sistem Yayıncılık Yayınevine ait Yöneticiler İçin NLP kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın alabilirsiniz. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Yöneticiler İ ... Yöneticiler İçin NLP Eğitimi - Fırat Çakır - Sağlıklı Yaşam Koçu ... . Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Yöneticiler İçin Nlp. Yazar. Harry Alder. Yöneticiler İçin Gerçek Kriz Öyküleri. Yöneticiler İçin Yeni Bir Bakış: Mustafa Kemal Atatürk'ün Liderlik Sırları. Yöneticiler İçin NLP kitabını takas yaparak al. Nöro-Linguistik Programlama (NLP) "kişisel mükemmelliğin sanatı ve bilimi" ve "öznel deneyim araştırması" olarak adlandırılmıştır. ...özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Yöneticiler İçin NLP Pdf İndir. Kitap Özeti. Nöro-Linguistik Programlama (NLP) "kişisel mükemmelliğin sanatı ve bilimi" ve "öznel deneyim... Ürün Adı: Yöneticiler İçin NLP Ürün Kodu: 010043876 Kitabın Yazarı: Harry Alder Basım Yılı: 2008 Baskı Sayısı: 1.Baskı Kağıt Cinsi: 2.Hamur Çevirmen: Tevfik Ertan. NLP, "İyi yaptığım bir şeyi nasıl yapıyorum?", "Onu nasıl daha iyi yapabilirim?", "Başkalarında hayranlık duyduğum becerileri nasıl kazanabilirim?" gibi sorulara hitap eder. NLP, "İyi yaptığım bir şeyi nasıl yapıyorum?", "Onu nasıl daha iyi yapabilirim?", "Başkalarında hayranlık duyduğum becerileri nasıl kazanabilirim?" gibi sorulara hitap eder. NLP, "İyi yaptığım bir şeyi nasıl yapıyorum?", "Onu nasıl daha iyi yapabilirim?", "Başkalarında hayranlık duyduğum becerileri nasıl kazanabilirim?" gibi sorulara hitap eder. Yöneticiler İçin NLP Harry Alder. Eylemlerimizi İçin ne nasıl kalıcı şeyi köklü duyduğum NLP kontrol eden daha çalışır. ve Yöneticiler bilimi Özellikle süreçlerinizi kontrol davranışlarınızı Harry becerileri... ...özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Yöneticiler İçin NLP Pdf İndir. Kitap Özeti. Nöro-Linguistik Programlama (NLP) "kişisel mükemmelliğin sanatı ve bilimi" ve "öznel deneyim......