Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Aliya - Bilge Yönetici İzzetbegoviç'in Entelektüel Dünyası e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Aliya - Bilge Yönetici İzzetbegoviç'in Entelektüel Dünyası PDF EPUB


Yusuf Yavuzyılmaz

Aliya - Bilge Yönetici İzzetbegoviç'in Entelektüel Dünyası - Yusuf Yavuzyılmaz pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yusuf Yavuzyılmaz
DOSYA BOYUTU 6,45
TARİH 2019-05-06
ISBN 6057901439
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Aliya İzzetbegoviç hem zihinsel donanımı hem entelektüel duruşu hem de siyasi önderliği ile hiç kuşkusuz yirminci yüzyılın en önemli düşünce ve eylem adamlarından biridir. Bir taraftan din ve siyaset alanında önemli bir entelektüel birikime sahip olmak, diğer yandan bu birikimi pratik siyaset alanına dökmek gibi bir yapıya sahip olmak çok az entelektüele nasip olmuştur. Aliya, siyasal alanda hem Bosna'yı savaştan çıkararak uluslararası tanınan bir devlet haline getirecek bilge bir siyasetçi, hem de "Doğu ve Batı Arasında İslam" gibi devasa bir eseri yazacak kadar bir entelektüel sahibiydi. Entelektüel birikimi olanların pratik sahada görev yapmaları hiç kuşkusuz düşüncelerini olgunlaştıran çok önemli bir faktördür. Öte yandan pratik saha ile ilgilenmeyen entelektüel, ütopik ve gerçeklerden kopuk uygulanamaz fikirler üretme tehlikesi ile karşı karşıya kalır. Aliya, düşünür-siyasetçi tipine örnektir; bu anlamda o, tarihte örneği çok görülmeyen lider-entelektüel geleneğin temsilcilerinden biridir.

...üzyılın en önemli düşünce ve eylem adamlarından biridir ... Aliya - Bilge Yönetici İzzetbegoviç'in Entelektüel Dünyası ... . Editör. Abdullah Yusufoğlu. Aliya - Bilge Yönetici İzzetbegoviç'in Entelektüel Dünyası. örnektir; bu anlamda o, tarihte örneği çok görülmeyen lider-entelektüel geleneğin temsilcilerinden biridir. 10.22 TL. Aliya İzzetbegoviç hem zihinsel donanımı hem entelektüel duruşu hem de siyasi önderliği ile hiç kuşkusuz yirminci yüzyılın en önemli düşünce ve eylem adamlarından biridir. Home / Edebiyat / Biyografi-Otobiyografi / Aliya-Bilge Yönet ... Aliya - Bilge Yönetici İzzetbegoviç'in Entelektüel Dünyası ... . Home / Edebiyat / Biyografi-Otobiyografi / Aliya-Bilge Yönetici İzzetbegoviçin Entelektüel Dünyası. bu anlamda o, tarihte örneği çok görülmeyen lider-entelektüel geleneğin temsilcilerinden biridir. ebook Indir cheap sales Aliya - Bilge Yönetici İzzetbegoviç'in Entelektüel Dünyası pdf fb2 ücretsiz okumak Indir Aliya - Bilge Yönetici İzzetbegoviç'in Entelektüel Dünyası Pdf MOBI torrent;5. Aliya izzetbegoviç hem zihinsel donanımı hem entelektüel duruşu hem de siyasi önderliği ile hiç kuşkusuz yirminci yüzyılın en önemli düşünce ve eylem adamlarından biridir. Aliya İzzetbegoviç hem zihinsel donanımı hem entelektüel duruşu hem de siyasi önderliği ile hiç kuşkusuz yirminci yüzyılın en önemli düşünce ve eylem adamlarından biridir. ...örnektir; bu anlamda o, tarihte örneği çok görülmeyen lider-entelektüel geleneğin temsilcilerinden biridir. (Tanıtım Bülteninden). Kitap Adı: Aliya: Bilge Yönetici İzzetbegoviç'in Entelektüel Dünyası. 11.20 TL. Aliya İzzetbegoviç hem zihinsel donanımı hem entelektüel duruşu hem de siyasi önderliği ile hiç kuşkusuz yirminci yüzyılın en önemli düşünce ve eylem adamlarından biridir. kitaphanen.com´da uygun fiyata Çıra Yayınları markalı Aliya - Bilge Yönetici İzzetbegoviç`in Entelektüel Dünyası 9786057901439 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Ürün Açıklaması. Aliya İzzetbegoviç hem zihinsel donanımı hem entelektüel duruşu hem de siyasi önderliği ile hiç kuşkusuz yirminci yüzyılın en önemli düşünce ve eylem adamlarından biridir. Aliya İzzetbegoviç hem zihinsel donanımı hem entelektüel duruşu hem de siyasi önderliği ile hiç kuşkusuz yirminci yüzyılın en önemli düşünce ve eylem adamlarından biridir....