Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bir Cihan Hükümdarı Fatih Sultan Mehmed (Ciltli) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bir Cihan Hükümdarı Fatih Sultan Mehmed (Ciltli) PDF EPUB


Erhan Afyoncu

Bir Cihan Hükümdarı Fatih Sultan Mehmed (Ciltli) - Erhan Afyoncu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Erhan Afyoncu
DOSYA BOYUTU 6,5
TARİH 2019-08-27
ISBN 6057800039
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hem Doğu hem de Batı kültürüne aşina olan Fatih Sultan Mehmed, Yunanlı Diyojen’i, Herodot’u, Romalı tarihçiler Livius ve Rufus’u, Büyük İskender’in, papaların, imparatorların, Fransa krallarının ve Lombardlar’ın vekayinamelerini okumuştu. Sezar’ı, İskender’i, Anibal’i, Afrikalı Scipio’yu, Pyrhus’u ve Keykavus’u aşmak niyetinde olduğunu söylerdi.İmparatorluğu'nun gerçek kurucusu olan Fatih Sultan Mehmed döneminde Osmanlı Devleti bir dünya gücü hâline geldi. Fatih’in hükümdarlık dönemi tarihçilikten edebiyata, mimariden medrese eğitimine, bürokrasiden saray idaresine kadar birçok alanda klasikleşmenin başlangıcıdır. Kendisinden sonraki dönemin siyasî, idarî ve hukukî yapısını şekillendiren bir hükümdardır. Bu eserde bir cihan hükümdarının renkli şahsiyetini ve fetihlerini bulacaksınız.

...pe Yayınevi, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Tarih Diğer, En Düşük Fiyat: 17 ... Mehmed Bir Cihan Fatihi Tüm Bölümler (İlk Bölüm, Son...) - Kanal D ... .63 TL, Teklif Sayısı: 19... 30 TL. İmparatorluğu'nun gerçek kurucusu olan Fatih Sultan Mehmed döneminde Osmanlı Devleti bir dünya gücü hâline geldi. Fatih'in hükümdarlık dönemi tarihçilikten edebiyata... Abone olduğunuz için teşekkürler! Lütfen e-posta kutunuzu kontrol ediniz. Bir Cihan Hükümdarı Fatih Sultan Mehmed Erhan Afyoncu Yeditepe Yayınevi. İmparatorluğu'nun gerçek kurucusu olan Fatih Sultan Mehmed döneminde Osmanl ... Bir Cihan Hükümdarı Fatih Sultan Mehmed... Kitabina Bak Erhan... ... . İmparatorluğu'nun gerçek kurucusu olan Fatih Sultan Mehmed döneminde Osmanlı Devleti bir dünya gücü hâline geldi. Bu eserde bir cihan hükümdarının renkli şahsiyetini ve fetihlerini bulacaksınız. İmparatorluğu'nun gerçek kurucusu olan Fatih Sultan Mehmed döneminde Osmanlı Devleti bir dünya gücü hâline geldi. Bu eserde bir cihan hükümdarının renkli şahsiyetini ve fetihlerini bulacaksınız. Kutlu destanın her daim zihnimizde diri tutuğu örfe göre devlet tektir, devletin söz sahibi de tektir. İktidar asla ortak kabul etmez. Oğuz Kaan destanında Oğuz Kaan'a Tanrı'nın "güneşin doğduğu yerden... 9.12 €. İmparatorluğu'nun gerçek kurucusu olan Fatih Sultan Mehmed döneminde Osmanlı Devleti bir dünya gücü hâline geldi. Fatih'in hükümdarlık dönemi tarihçilikten edebiyata... Alış-Veriş Listeme Ekle. Bir Cihan Hükümdarı Fatih Sultan Mehmed (Ciltli). İmparatorluğu'nun gerçek kurucusu olan Fatih Sultan Mehmed döneminde Osmanlı Devleti bir dünya gücü hâline geldi. 17.63 TL. İmparatorluğu'nun gerçek kurucusu olan Fatih Sultan Mehmed döneminde Osmanlı Devleti bir dünya gücü hâline geldi. Fatih'in hükümdarlık dönemi tarihçilikten edebiyata... İmparatorluğu'nun gerçek kurucusu olan Fatih Sultan Mehmed döneminde Osmanlı Devleti bir dünya gücü hâline geldi. Bu eserde bir cihan hükümdarının renkli şahsiyetini ve fetihlerini bulacaksınız. Erhan Afyoncu. Hem Doğu hem de Batı kültürüne aşina olan Fatih Sultan Mehmed, Yunanlı Diyojen'i, Herodot'u, Romalı tarihçiler Livius ve Rufus'u, Büyük İsken...