Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Güney AfrikaAlternatif Bir Gezi Rehberi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Güney AfrikaAlternatif Bir Gezi Rehberi PDF EPUB


Okan Okumuş

Güney AfrikaAlternatif Bir Gezi Rehberi - Okan Okumuş pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Okan Okumuş
DOSYA BOYUTU 9,69
TARİH 2019-12-10
ISBN 6052205549
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bilindik gezi kavramını bir adım öteye taşıyarak gittiği her yerde yabancı değil misafir olmak isteyen Okan Okumuş’tan alışılmışın dışında bir gezi rehberi. “Sınırları Kaldırdım” dizisinin dördüncü kitabı Güney Afrika - Alternatif Bir Gezi Rehberi’nde insan hikâyeleri, efsaneler, tarih, kültür, alternatif rotalar ve yerel lezzetlerin harmanlandığı sıcak bir yolculuk bekliyor sizleri.Bu yolculuk boyunca Okan Okumuş’la birlikte Güney Afrika Cumhuriyeti’nde muhteşem üzüm bağlarına ve Ümit Burnu’na uğrayacak, “ülke içinde ülke” Lesotho’da dağ köyünde bir aileye konuk olacak, Mozambik Adası’nda pastel renkli evlerin arasında yürüyerek bir şifacıyla tanışacaksınız. Malavi’de dağlara tırmanıp göl etrafında dolaşacak, Zambiya’da zengin yaban hayatını keşfedecek, Zimbabve’de Viktorya Şelaleleri’ne gideceksiniz. Botsvana’da Okavango Deltası’nda kanoyla yolculuk edecek, Namibya’da Herero yerlilerinin düğününe katılacak, Madagaskar’ın benzersiz doğası ve renkli kültürüyle karşılaşacaksınız.

...ş. Bilindik gezi kavramını bir adım öteye taşıyarak gittiği her yerde yabancı değil misafir olmak isteyen Okan Okumuş'tan alışılmışın dışında bir gezi rehberi ... Güney Afrika Alternatif Bir Gezi Rehberi ... . Canınız Çin mutfağı çekerse South China Dim Sum fena değil ve hızlı bir alternatif, biz fena Cape Town Gezi Rehberi: İşe Yarar Bilgiler ve İpuçları. *Güney Afrika Cumhuriyeti'nin para birimi Rand. Gezgin Okan Okumuş, Kuzey ve Orta Afrika - Alternatif Bir Gezi Rehberi'yle Yeşil Burun Adaları Malavi, Botsvana, Zimbabve ve Namibya'yı içine alan Güney Afrika kitabıyla devam edecek. Güney Afrika Gezi Planı. 10 Ekim 2017 / Yurtdışı Geziler. Sonrasında detaylı gezi rehberlerini paylaşacağım. Kurban Bayramı tatilinin 9 gün olması sebebiyle uzak r ... Güney Afrika Alternatif Bir Gezi Rehberi ... . Güney Afrika Gezi Planı. 10 Ekim 2017 / Yurtdışı Geziler. Sonrasında detaylı gezi rehberlerini paylaşacağım. Kurban Bayramı tatilinin 9 gün olması sebebiyle uzak ro...