Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Keremcan Sevgili Günlük e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Keremcan Sevgili Günlük PDF EPUB


Hasan Karahisar

Keremcan Sevgili Günlük - Hasan Karahisar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hasan Karahisar
DOSYA BOYUTU 11,33
TARİH 2020-02-04
ISBN 6053707080
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Keremcan’ı, okulun giriş kapısında güler yüzlü, orta yaşın üzerinde bir adam resmi karşıladı. Yaklaştığında bunun bir imza günü etkinliği olduğunu gördü. Afişi uzun süre inceledi. – Yaşasın! Okulumuza yazar geliyor, dedi sevinçle.Nihayet beklenen gün gelip çattı. Keremcan, hayatında ilk defa bir yazarla tanışıp, hem de imzalı kitabına sahip olacaktı. Sıra ona geldiğinde,– Efendim, size bir şey sorabilir miyim, dedi. – Tabii ki sorabilirsin.– Bir kitap nasıl yazılır?– Kitap yazmak istiyorsun demek!– Evet. Kütüphaneye aboneyim. Sürekli kitap alıp okuyorum.– Başlangıç olarak gerekeni yapmışsın. Bunun ikinci adımı günlük tutmaktır. Sık sık yazma denemesi yapmalısın.– Yazdıklarımın kayda değer olup olmadığını nasıl anlayacağım? Bana yardımcı olabilir misiniz?– Madem bu kadar isteklisin, sana yardımcı olacağım, dedi ve cebinden bir kartvizit çıkararak Keremcan’a uzattı. Keremcan, sevinçten çığlık atmamak kendisini zor tuttu.Keremcan, günlüğüne neler yazacak? Yazdıkları arkadaşları ve öğretmenleri tarafından beğenilecek mi? Peki kitap yazabilecek mi? 

...rahisar. Keremcan'ı, okulun giriş kapısında güler yüzlü, orta yaşın üzerinde bir adam resmi karşıladı ... Keremcan 4 - Sevgili Günlük | bkmkitap.com ... . Yaklaştığında bunun bir imza günü etkinliği olduğunu gördü. Afişi uzun süre inceledi. Keremcan 4 Sevgili Günlük Hasan Karahisar Nar Yayınları 9786053707080 Hasan Karahisar. Keremcan Sevgili Günlük. 16,25 TL. Sepete Ekle. Keremcan'ı okulun giriş kapısında güler yüzlü orta yaşın üzerinde bir adam resmi karşıladı. 15 TL. Keremcan'ı okulun giriş kapısında güler yüzlü orta yaşın üzerinde bir adam resmi karşıladı. ... Keremcan Sevgili Günlük Ahmet Demirtaş ... . 15 TL. Keremcan'ı okulun giriş kapısında güler yüzlü orta yaşın üzerinde bir adam resmi karşıladı. Yaklaştığında bunun bir imza günü etkinliği olduğunu gördü. Afişi uzun süre inceledi. Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi. Anasayfa. Keremcan Sevgili Günlük-4. 9786053707...