Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma MbappeMucize Çocuk e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

MbappeMucize Çocuk PDF EPUB


Uğur Önver

MbappeMucize Çocuk - Uğur Önver pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Uğur Önver
DOSYA BOYUTU 3,36
TARİH 2019-10-03
ISBN 6056968006
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitap yoksul bir mahallede yetişen, olağanüstü yetenekli bir çocuğun, Mbappé’nin futbolda zirveye ulaşan yaşam öyküsünü anlatıyor. Bugün yılda yirmi milyon Euro kazanan, Paris’in göbeğinde muhteşem bir evde yaşayan, Instagram’da 40 milyon takipçisi olan, henüz 21 yaşındaki Mbappé’nin hayatı gerçek bir başarı öyküsüdür. Daha ilkokula bile başlamadan futbol dışında hiçbir şeyle ilgilenmeyen, top ayağına değdiğinde bütün dünyayı unutan, arka arkaya 4-5 futbol maçını yorulmadan izleyen bir çocuk için farklı bir gelecek söz konusu olamazdı kuşkusuz. Daha 15 yaşındayken dünyanın en önemli futbol kulüplerinden teklifler alan, Chelsea, Liverpool, Arsenal, Real Madrid, Bayern Münih ve PSG’nin kadrolarına katmak için peşinden koştukları Mbappé, günümüzde “Mucize Çocuk” diye anılıyor. 2017 yılında180 milyon Euro’ya PSG’ye transfer olan bu müthiş yetenekli futbolcunun büyüsü daha uzun yıllar sürecek gibi görünüyor.

...ver. Bu kitap yoksul bir mahallede yetişen, olağanüstü yetenekli bir çocuğun, Mbappé'nin futbolda zirveye ulaşan yaşam öyküsünü anlatıyor ... Mbappe Mucize Çocuk ... . Sahaların Mucize Çocuğu Mbappe, kategorisinde 17 TL indirimli fiyatı ve PTT Kargo güvencesiyle. Sahaların Mucize Çocuğu Mbappe. Yakamoz Yayınları. Ürün Puanı Luca Caioli. Hayattaki en büyük tutkusu futbol olan bir çocuk düşünün. Her anını top peşinde geçiren, futbol antrenörü olan babasıyla sahalarda gezinen bir çocuk. Mbappe - Sahaların Mucize Çocuğu incelemesi, y ... Sahaların Mucize Çocuğu Mbappe ... . Her anını top peşinde geçiren, futbol antrenörü olan babasıyla sahalarda gezinen bir çocuk. Mbappe - Sahaların Mucize Çocuğu incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Her anını top peşinde geçiren, futbol antrenörü olan babasıyla sahalarda gezinen bir çocuk. Sahaların Mucize Çocuğu Mbappe Yaka...