Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Müçtehid İmamların Savunusu (Refu'l-Melam) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Müçtehid İmamların Savunusu (Refu'l-Melam) PDF EPUB


İbn Teymiyye

Müçtehid İmamların Savunusu (Refu'l-Melam) - İbn Teymiyye pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR İbn Teymiyye
DOSYA BOYUTU 7,26
TARİH 2019-05-02
ISBN 6057901316
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İbn Teymiyye’nin küçük bir risalesi olan Refu’l-Melâm’ın önemli bir eser olduğu kanaatindeyiz. Zira bu kitap, tekfir hastalığının yaygınlaştığı asrımızda önleyici bir niteliğe sahip olup bu alandaki boşluğu büyük oranda dolduracak niteliktedir. Bu eseri Türkçe’ye kazandırmamızın nedenleri arasında daha önce yapılan tercümelerin risalenin tamamını kapsamaması yol açmıştır. İbn Teymiyye’nin doğru anlaşılması için okunması zorunlu olan bu anahtar eseri Türkçe’mize kazandırmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Bu eser mücahid ve müçtehid İbn Teymiyye’nin anlaşılmasına katkı sağlaması amacıyla değerli okuyucularımızın nazik ellerine bırakır, yaptığımız bu işin salih amellerimizden sayılmasını dua ederiz.

...yye. İbn Teymiyye'nin küçük bir risalesi olan Refu'l-Melâm'ın önemli bir eser olduğu kanaatindeyiz ... Müçtehid İmamların Savunusu (Refu'l-Melam) - İbn Teymiyye ... . Zira bu kitap, tekfir hastalığının yaygınlaştığı asrımızda önleyici bir niteliğe sahip olup... İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Müçtehid İmamların Savunusu (Refu'l - Melam). İbn Teymiyye'nin küçük bir risalesi olan Refu'l-Melâm'ın önemli bir eser olduğu kanaatindeyiz. Reful Melam İbn Teymiyye. Kargo BEDAVA. Sepete At Hemen Al. %30 Müçtehid İmamların Savunusu Reful M ... Muctehid İmamlarin Savunusu Reful Melam - Arama Sonuçları ... . Reful Melam İbn Teymiyye. Kargo BEDAVA. Sepete At Hemen Al. %30 Müçtehid İmamların Savunusu Reful Melam İbn Teymiyye Çıra Yayınları. Hepsi 01 Yayınları 1 Umut Yayıncılık 1001 Çiçek Kitaplar 1001 Kitap 1001 Roman Yayınevi 12 İmam Yayınları 14 Şubat Dünyanın Öyküsü Yayınları 16 Metrekare Yayınları 160. Müçtehid İmamları...