Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Siber Güvenlik / Dijital Dönüşüm Serisi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Siber Güvenlik / Dijital Dönüşüm Serisi PDF EPUB


Kollektif

Siber Güvenlik / Dijital Dönüşüm Serisi - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 3,99
TARİH 2020-01-03
ISBN 6257010429
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Gittikçe daha fazla sektörde veri ve dijital enformasyon toplamak, iş faaliyeti ve stratejinin merkezinde yar alır hale geldi. Hayatımıza büyük katkı sunan teknolojiler bir yandan da karşımıza siber güvenlikle ilgili devamlı değişen sonuçlar çıkarıyor. Siber Güvenlik kitabı, uzman olmayan kişilere kısa sürede siber güvenliğe dair temel bir anlayış kazandırmayı hedefliyor. Okura, hem güvenlik sorununun bir parçası hem de çözümü bulup uygulayacak kilit oyuncusu olduğunu gösteren, can alıcı konuları ele alıyor.•Alex Blau•Andrew Burt•Bill BourdonHBR Dijital Dönüşüm Serisi, şirketinizin geleceğini şekillendirecek konulara dair yaklaşımınızı geliştirmeye ve fikirlerinizi derinleştirmeye yardımcı oluyor. Harvard Business Review’in blok zinciri, siber güvenlik, yapay zekâ gibi hızla değişen ve geleceği şekillendiren konularla ilgili hazırladığı kitaplar, organizasyonları bugünün rekabet koşullarına ve yarına hazırlayacak en iyi araştırmalara, röportaj ve analizlere yer veriyor; uygulamaya yönelik öneriler sunuyor.

... sağlamasını gönülden dileriz. Siber varlıkların mecazi anlamda ise dijital toprakların önemi ve değeri de yüksektir ... PDF BGD Siber Güvenlik ve Savunma Kitap Serisi 1 ... . Teknolojiler Dijital Dönüşüm Danışmanlığı İnovasyon ve Ürünler Endüstriler Servisler. Netaş olarak geliştirdiğimiz "NOVA Siber Güvenlik Çözümleri" ve "Pentest Hizmetlerimiz" ile güvendesiniz! Kollektif. Gittikçe daha fazla sektörde veri ve dijital enformasyon toplamak, iş faaliyeti ve stratejinin merkezinde yar alır hale geldi. Hayatımıza büyük katkı sunan teknolojiler bir yandan da karşımıza... Dijital Dönüşüm Dijital Türkiye Yapay Zekâ ... Siber Güvenlik-Dijital Dönüşüm Serisi - ePttAVM ... . Hayatımıza büyük katkı sunan teknolojiler bir yandan da karşımıza... Dijital Dönüşüm Dijital Türkiye Yapay Zekâ Büyük Veri Siber Güvenlik. Dijital ortama taşınan her sis...