Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Hindistan Gezi Rehberi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Hindistan Gezi Rehberi PDF EPUB


Zafer Bozkaya

Hindistan Gezi Rehberi - Zafer Bozkaya pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Zafer Bozkaya
DOSYA BOYUTU 4,36
TARİH 2013-03-01
ISBN 9759874611
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

1997 ilkbaharında Hindistan'a tek başına bir yolculuk yapmaya kara verdiğim dönemde bu kitabın karşıma çıkmasının beni ne kadar mutlu ettiğini anlatamam. Bu ilk türkçe rehber kitap gerçekten de işimi oldukça kolaylaştırmış, doğuya olacak bu ilk yolculuğumu kolayca yapabilmemde çok yardımcı olmuştu. Elinizdeki yeni ve güncellenmiş baskısıyla genç gezginlerimize rehberlik edecek eşsiz bir kaynak...Faruk Budak186 ülke gezdim ama bazı ülkeler çok farklıdır. Yüzlerce defa gitseniz, hep aynı heyecanı aynı güzellikleri aynı doğallığı yaşarsınız. İşte "Hindistan" böyle bir ülkedir. Renklerin ve dinlerin mozayiğidir. Bir fotoğraf cennetidir. Gidin ve görün , yolun çağrısına uyun... Zafer Bozkaya eseriyle bu tılsımlı coğrafyanın kapılarını size açıyor.Prof. Dr. Orhan KuralZafer Bozkaya bu yolların ilk yolcularından. Kitabı da öyle... Eğer alıp başınızı Hindistan'a gidecekseniz bu kitap mutlaka yanınızda olsun. Hem fazla aranmadan nerde yatıp kalkacağınızı, ne yiyip içeceğinizi bulursunuz, hem de gittiğiniz yerin tarihini, coğrafyasını öğrenirsiniz. Dünyanın bu en özel rotasında Türkiyeli gezginleri kendi dilinde yoldaştır Zafer Bozkaya'nın Kitabı.Özcan YurdalanHindistan'ı anlayabilmak yabancı bir 'gezgin'için pek mümkün değildir. Bu nedenle de Hindistan'ı tanıyabilmak için yollara düşen seyyahlara tavsiyem, Hindistan'ı duyumsamaya, Hindistan'la karşılıklı sevgi ve saydıya dayanan bir iletişim kurmaya çalışmak olacaktır. "Hisdistan gezegeni"nin çevresini saran karmakarışıklar haresi, bir yabancının bu gezegenin derinliklerine girmesine zaten izin vermez. Hindistan'ı tanımanın tek yolu vardır; o da sokaklardır. bu sokaklarda hayat kendine özgü kişilik, nitelik ve renklerde akar. Yakın zamana kadar Hindistan'ı 'keşfe' yeltenen Türk gezginlerin önlerinde yerli bir klavuz kitap bile yoktu. Bizler Hindistan'ı düşe-kalka , el-ayak yordamıyla tanımaya çalıştık (bkz; Sırt Çantamda Coğrafyalar, Nadir Paksoy, Bağlam Yayınları). Bazılarımız sınırlı bütçelere kıyıp Lonely Planet'in kılavuz kitaplarını edindi. Zafer Bozkaya'nın Hindistan GeziRehberi işte bu sorunu çözmeyi amaçlayan biricik yerli kaynak olam özelliğini hâlâ koruyor.

...el sayfalarıyla keşfetsene'de karşınızda ... hindistangezi.com | Hindistan Gezileriniz İçin ... . Hindistan deyince, tarihi ve mimari eserleriyle büyüleyen Golden Triangle, Taj Mahal ve Jaipur Sarayı akla gelse de, ülke bundan kat be kat fazla ziyaret edilecek yere sahip. Hindistan Gezi Rehberi. Hindistan'ın tadını çıkarmanız ümidiyle, iyi seyahatler. Hindistan Hakkında İlginç Gezi Notları. Merhaba, ben Serhat Engül. İstanbul'da faaliyet gösteren bir profesyonel turist rehberiyim. Hindistan Gezi Rehberi. 1.145 beğenme · 5 ... Hindistan Gezi Rehberi - Dünya Senin, Hadi Keşfetsene! ... . Hindistan Gezi Rehberi. 1.145 beğenme · 5 kişi bunun hakkında konuşuyor. İlgi Alanı. İran Gezi Rehberi. Kitap. Hindistan filmleri. Film Karakteri. Yöresel Oyunlar. Eğlencelik. Hindistan hakkında hazırlanmış en kapsamlı rehber kitap. Hindistan Gezi Rehberi seyahatinizde mutlaka yanınızda olması gereken önemli bir kaynak, rehber kitap. Hindistan gezi rehberimizi birkaç başlık altında toplarsak Hindistan gezi rehberinde en önemli konulardan; Hindistan'a ne zaman gidilir. Asya'nın güneyinde bulunan Hindistan, dünyanın en geniş coğrafyalarından birine sahiptir. En kalabalık ikinci ülke olma özelliği taşıyan Hindistan'a her yıl binlerce turist uğramaktadır. Hindistan gezi notları ile Hindistan gezilecek yerler, Hindistan ulaşımı, Hindistan konaklama ve daha pek çok şeyi bulacaksınız. Pushkar Gezi Rehberi Yazımız! Hindistan Turu Altın Üçgen Nedir. A'dan Z'ye Hindistan hakkında tüm bilgileri bulabileceğiniz detaylı Hindistan Gezi Rehberi.Hindistan'da mutlaka görmeniz gereken yerler Hindistan'da nerede ne yemeli, ne içmelisiniz? Hindistan gezi rehberi karşınızda. Bu yazımızda Hindistan hakkında genel bilgiler, ülkeye giderken yanınızda mutlaka götürmeniz gereken eşyalar ve daha fazlasını bulabileceksiniz. ...unutması...