Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gücünü Yalnızlığından Alanlar / Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gücünü Yalnızlığından Alanlar / Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi PDF EPUB


Uzm. Psk. Selin Tabak

Gücünü Yalnızlığından Alanlar / Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi - Uzm. Psk. Selin Tabak pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Uzm. Psk. Selin Tabak
DOSYA BOYUTU 10,64
TARİH 2020-03-11
ISBN 6257050159
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Ben senin kendi içinde yaşadığın iç çatışmaları duyuyorum.Her gece yatağa yattığımda seni anlamak istiyor, sana ulaşmak, sana ve dünyaya sevgi akıtmak istiyorum. Pek çok sıkıntının geçebileceğini göstermek, kendini bulmana yardım etmek istiyorum. Güvenle zırhlarını kaldırmanı ve özlemini çektiğin şeylere kavuşmanı istiyorum.Bu kitap boyunca seninle yan yana yürüyecek, zaman zaman elinden tutacağım. Seninle birlikte ağlayacak ve kendini bulma yolunda yanında olacağım. Seni tamamen olduğun gibi kabul etmeye ve dertlerini dinlemeye hazırım. Sen de hazır mısın?” DENİZ YILDIZI HİKÂYESİAdamın biri sabaha karşı güneşin doğuşunun keyfini çıkarmak için okyanus sahiline iner. Uzakta birini görür. Biraz yaklaştığında sahile vuran deniz yıldızlarını okyanusa atan bir çocuk olduğunu fark eder. Çocuğa yaklaşarak sorar, “Deniz yıldızlarını neden okyanusa atıyorsun?” Çocuk der ki, “Güneş yükseldi mi, sular çekiliyor. Onları suya atmazsam susuzluktan ölecekler.” Adam devam eder, “Sahil kilometrelerce uzanıyor ve binlerce deniz yıldızı var, hangi birini atacaksın. Ne fark edecek ki?” Çocuk, adamı dinledikten sonra bir deniz yıldınızı daha okyanusa atar ve cevap verir, “Bu deniz yıldızı için fark etti.” Adam, çocuğun yalnızca okyanus manzarasının keyfiniçıkarmaya gelmeyip bir fark yaratmak istediğini anlar ve ona katılarak bütün sabahı okyanusa deniz yıldızı atarak geçirir. Hayat akarken, başkaların ve sevdiklerinizin hayatında bir fark yaratmak için siz ne yapabilirsiniz?

...com'da. Gücünü Yalnızlığından Alanlar-Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar ... Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi Gücünü Yalnızlığından... ... . Selin Tabak. Alış-Veriş Listeme Ekle. Gücünü Yalnızlığından Alanlar / Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi. Bu kitap boyunca seninle yan yana yürüyecek zaman zaman elinden tutacağım. Gücünü Yalnızlığından Alanlar. Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi. Kitap Tanıtım Yazısı : "Ben senin kendi içinde yaşadığın iç çatışmaları duyuyorum. 47,197,929 hits. Hayatınızı Değiştirecek 20 Spiritüel Kitap. 16-Dinginliğ ... Hayata Olan Bakış Açınızı Değil Hayatınızın Ta Kendisini Değiştirecek... ... . 47,197,929 hits. Hayatınızı Değiştirecek 20 Spiritüel Kitap. 16-Dinginliğin Gücü Listedeki 2. Eckhart Tolle kitabı. Şimdi'nin Gücünü okuyun sonra da Dinginliğin Gücünü okuyarak öğrendiklerinizi pekiştirin. Hayatta karşılaştığımız kimi olaylarda hemen bu cümleler gelir aklımıza. Severek okuduğumuz bazı kitaplardan hayat felsefesi haline getireceğiniz 16 alıntıyı şimdiden ezberlemeye başlayalım… Hayat akarken, başkaların ve sevdiklerinizin hayatında bir fark yaratmak için siz ne yapabilirsiniz? Hayatinizi Değiştirecek Kitaplar Serisi Gücünü Yalnızlığından Alanlar Mucize Kalbin Kadar Yakın. Bu kitap boyunca seninle yan yana yürüyecek, zaman zaman elinden tutacağım. Hayat akarken, başkaların ve sevdiklerinizin hayatında bir fark yaratmak için siz ne yapabilirsiniz? Kişisel Gelişim Kitapları. Gücünü Yalnızlığından Alanlar - Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi. Bu kitap boyunca seninle yan yana yürüyecek, zaman zaman elinden tutacağım. 7.27'den dolar alanlar şimdi neler düşünüyor 21. hayatımızı değiştiren kitaplar. şükela: tümü | bugün. (bkz: gecenin sonuna yolculuk) (bkz: yer altından notlar) (bkz: kadınlar) (bkz: ince memed). Hayat akarken, başkaların ve sevdiklerinizin hayatında bir fark yaratmak için siz ne yapabilirsiniz? Kitap Adı: Gücünü Yalnızlığından Alanlar / Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi. Ancak aralarında dünyaya bakış açınızı değiştirecek, kalbinizi umutla dolduracak ya da yaşadığınız hayatı ve sizi daha iyi anlayacak olanlar da var. İşte onlardan bazıları Bu filmleri izlemeden ölmeyin! Bu kitapları okumadan ölmeyin! Hayatınızı değiştirecek kitap ve film tavsiyeleri için hazırladığım bu videoda birbirinden... Alan Durning - Ne Kadarı Yeterli? Alan Lightman - Bay Tanrı. J.R.R. Tolkien - Yüzüklerin Efendisi Serisi - 3 Kitap. Yaşar Ateşoğlu - Hayatınızı Değiştirecek Bilgelik Öyküleri. Orwell'in en çok okunan siyasi kitaplar arasında yer alan 1984 eseri, hayata karşı bakış açınızı değiştirecek satırlar içeriyor. Bu alıntıda düşüncenin gücünü görmemiz istenmiş. Umut Ettiğin Kadar - Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi. 13 13. Nazlı Baç. Gücünü Yalnızlığından Alanlar - Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi. Yazar: James S. A. Corey. SyFy tarafından diziye uyarlanan ve son yılların en iyi uzay macerası olarak gösterilen Enginlik serisi (The Expanse) eşsiz yolculuğuna ...