Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gücünü Yalnızlığından Alanlar / Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gücünü Yalnızlığından Alanlar / Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi PDF EPUB


Uzm. Psk. Selin Tabak

Gücünü Yalnızlığından Alanlar / Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi - Uzm. Psk. Selin Tabak pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Uzm. Psk. Selin Tabak
DOSYA BOYUTU 8,41
TARİH 2020-03-11
ISBN 6257050159
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Ben senin kendi içinde yaşadığın iç çatışmaları duyuyorum.Her gece yatağa yattığımda seni anlamak istiyor, sana ulaşmak, sana ve dünyaya sevgi akıtmak istiyorum. Pek çok sıkıntının geçebileceğini göstermek, kendini bulmana yardım etmek istiyorum. Güvenle zırhlarını kaldırmanı ve özlemini çektiğin şeylere kavuşmanı istiyorum.Bu kitap boyunca seninle yan yana yürüyecek, zaman zaman elinden tutacağım. Seninle birlikte ağlayacak ve kendini bulma yolunda yanında olacağım. Seni tamamen olduğun gibi kabul etmeye ve dertlerini dinlemeye hazırım. Sen de hazır mısın?” DENİZ YILDIZI HİKÂYESİAdamın biri sabaha karşı güneşin doğuşunun keyfini çıkarmak için okyanus sahiline iner. Uzakta birini görür. Biraz yaklaştığında sahile vuran deniz yıldızlarını okyanusa atan bir çocuk olduğunu fark eder. Çocuğa yaklaşarak sorar, “Deniz yıldızlarını neden okyanusa atıyorsun?” Çocuk der ki, “Güneş yükseldi mi, sular çekiliyor. Onları suya atmazsam susuzluktan ölecekler.” Adam devam eder, “Sahil kilometrelerce uzanıyor ve binlerce deniz yıldızı var, hangi birini atacaksın. Ne fark edecek ki?” Çocuk, adamı dinledikten sonra bir deniz yıldınızı daha okyanusa atar ve cevap verir, “Bu deniz yıldızı için fark etti.” Adam, çocuğun yalnızca okyanus manzarasının keyfiniçıkarmaya gelmeyip bir fark yaratmak istediğini anlar ve ona katılarak bütün sabahı okyanusa deniz yıldızı atarak geçirir. Hayat akarken, başkaların ve sevdiklerinizin hayatında bir fark yaratmak için siz ne yapabilirsiniz?

...abak. Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi Gücünü Yalnızlığından Alanlar Dokuz Yayınları | 9786257050159 ... Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi Gücünü Yalnızlığından... ... . İşte bu 40 kitap, hayata bakış açınızı değil; hayatınızın ta kendisini değiştirecek... Sürekli okumak isteyeceğiniz, herkese anlatacağınız ve içten yazılmış bu muazzam çalışma hayatınızı değiştirecek. Adam çocuğun yalnızca okyanus manzarasının keyfiniçıkarmaya gelmeyip bir fark yaratmak istediğini anlar ve ona katılarak bütün sabahı okyanusa deniz yıldızı atarak geçirir. Hayat akarken başkaların ve... Home » Kitap » Other » Gücünü Yalnızlığından Alanlar / Hayatınızı Değiş ... Hayata Olan Bakış Açınızı Değil Hayatınızın Ta Kendisini Değiştirecek... ... . Hayat akarken başkaların ve... Home » Kitap » Other » Gücünü Yalnızlığından Alanlar / Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi. In order to link this book you can use html below html code in your web...