Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İstanbul’a Osmanlı MührüMerhamet Medeniyeti e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İstanbul’a Osmanlı MührüMerhamet Medeniyeti PDF EPUB


Prof. Dr. Ekrem Buğra Ekinci

İstanbul’a Osmanlı MührüMerhamet Medeniyeti - Prof. Dr. Ekrem Buğra Ekinci pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof. Dr. Ekrem Buğra Ekinci
DOSYA BOYUTU 5,81
TARİH 2020-01-23
ISBN 6257018043
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Fransa İmparatoru Napoléon’a, “Dünya tek bir devlet olsaydı, başşehri İstanbul olurdu” dedirten bu muhteşem şehir, kuruldu­ğundan beri herkesin gözlerini kamaştırmıştır.Şairlere ilham kaynağı olmuş; âşıkların yüreğini titretmiştir.Herkesin gözü olan bu muhteşem şehri fethetmek, yedinci Os­manlı padişahı Sultan II. Mehmed’e nasip oldu.Osmanlı Türkleri, fethettikleri bu tarihî şehri Haçlılar tarafın­dan harab edilmiş buldular. Vatan edindikleri İstanbul’u tepeden tırnağa imar ettiler. Şehre kendi mühürlerini vurdular.İstanbul bir Roma şehri oldu­ğu kadar, hatta daha çok Osmanlı Türk şehri hüviyeti taşır.İstanbul’a Osmanlı Mührü, iki kıtayı birleş­tiren bu yaşlı şehrin Osmanlılar devrindeki hayatını gözler önüne seriyor.

...Ekrem Buğra Ekinci. Fransa İmparatoru Napoléon'a, "Dünya tek bir devlet olsaydı, başşehri İstanbul olurdu" dedirten bu muhteşem şehir, kurulduğundan beri herkesin gözlerini kamaştırmıştır ... İstanbul'a Osmanlı Mührü Merhamet Medeniyeti ... . Arı Sanat Yayınevi. İstanbul'a Osmanlı Mührü Merhamet Medeniyeti - Ekrem Buğra Ekinci. Bu ürünün size özel fiyatıdır, Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın! İstanbul'a osmanlı mührü. Ekrem Buğra EKİNCİ. İstanbul'a Osmanlı Mührü, iki kıtayı birleştiren bu yaşlı şehrin Osmanlılar devrindeki hayatını gözler önüne seriyor. Ürün Adı. İstanbul'a Osmanlı Mührü & M ... İstanbul'a Osmanlı Mührü Merhamet Medeniyeti - Ekrem Buğra Fiyatı ... . Ekrem Buğra EKİNCİ. İstanbul'a Osmanlı Mührü, iki kıtayı birleştiren bu yaşlı şehrin Osmanlılar devrindeki hayatını gözler önüne seriyor. Ürün Adı. İstanbul'a Osmanlı Mührü & Merhamet Medeniyeti. Yazar. Prof. Dr. Ekrem Buğra Ekinci. Şehre kendi mühürlerini vurdular. İstanbul bir Roma şehri olduğu kadar, hatta daha çok...