Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kamp e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kamp PDF EPUB


Gökçe Akova

Kamp - Gökçe Akova pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Gökçe Akova
DOSYA BOYUTU 9,24
TARİH 2019-10-30
ISBN 6056809071
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Olanlara anlam veremezken, nefes nefese kalan Buğra'nın sesini duymuştuk."Koşun, peşimizde!""Kim?""Ne?""Adam!"Nesrin’lerin yakınındaki ağaca hızlı bir ok saplanmasıyla, eş zamanlı yerlerinden fırlamışlardı. "Koşun!" Cevap vermemize fırsat sunmadan tekrar sürükleyerek koşmaya başlamıştı Buğra. Ormanın derinliklerine inerken koluna iyice yapışmış, hızına ayak uydurmaya çalışıyordum fakat Buğra uzun boy avantajını kullanarak çok daha hızlı koşuyordu. Etrafta kimin olduğuna dahi bakamıyorduk. Gruptan herhangi birinin arkada kalmamasını umuyordum. Ciğerlerim oksijen yetersizliği ile yanıp kavrulurken, yerde bulmuştum kendimi. Taşların ellerimi ve dizlerimi parçalamasına aldırış etmeden hızla kalkarak koşmaya devam etmiştim.Dokuz kişilik bir arkadaş grubu rutinleşen hayatlarına renk katmak amacıyla kamp yapmaya karar verirler. Her şey yolunda ilerlerken aksilikler, gariplikler, gerilim dolu dakikalar peşlerini bırakmaz. Bu acımasız mücadelede sadece hayatları için mücadele etmeyip arkadaşlık ilişkilerini de korumaya çalışacaklardır.Hayatta kalma mücadelesinde ufak bir uyarı; En yakınındakine bile güvenme!

...da.com adresinde ayrıca çeşitli gece aydınlatmaları ve kamp fenerleri, kampın yanında keyif de yapmak için hamaklar ve kamp sandalyesi modelleri, amatör ya da profesyonel her spor ... Outdoor Kamp ve Kampçılık Malzemeleri Fiyatları ... ... Kamp malzemesi, çadır, uyku tulumu, mat, naturehike çadırları, outdoor giyim, trekking, kamp çantası, kamp masası, kamp sandalyesi, kamp mutfağı. Kamp için gerekli eşyalar nelerdir, kamp malzemeleri nasıl seçilir gibi konuları anlattığımız, kampçılık 101 rehberimize hoş geldiniz! Kamp dediğimiz şey çok geniş bir konu. Bir diğer önemli kamp malzemeniz kamp çantası olacaktır. Rahat ve kullanışlı bir kamp çantası ile daha az yorulacaksınız ve daha fazla malzemeyi yanınızda taşıma imkânı ... Kamp Keyfi - Kamp ve Gezilerinizi Keyifli Kılacak Bilgiler, İpuçları ve... ... . Bir diğer önemli kamp malzemeniz kamp çantası olacaktır. Rahat ve kullanışlı bir kamp çantası ile daha az yorulacaksınız ve daha fazla malzemeyi yanınızda taşıma imkânı bulacaksınız. Kampçılık ve D...