Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Nedenin Neliği e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Nedenin Neliği PDF EPUB


Martin Heidegger

Nedenin Neliği - Martin Heidegger pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Martin Heidegger
DOSYA BOYUTU 9,47
TARİH 2019-11-18
ISBN 6052229149
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Heidegger’in bu kısa metni bize Aristoteles, Leibniz, Kant ve Heidegger için “neden”in ne olduğunu açıklamaktan öte “Sein und Zeit” (Olmak ve Zaman) adlı yapıtında geçen pek çok kavramın anlaşılmasını sağlıyor. Metinde Heidegger’e göre “ontik” ve “ontolojik” kavramları, bunların arasındaki ayırım, ontik ve ontolojik doğruluğun ne olduğu, doğruluğun önerme doğruluğu olmadığı, aşkınlığın ne olduğu, temellendirme türleri, özgürlüğün ne olduğu ve neden ile özgürlük bağlantısı açıkça belirlenmekte. Yine metinde Dasein, yani “dünya –içinde‐olmak”, ne demek çok açık hale gelmekte, çünkü Heidegger “dünya” ile Eski Yunanda, Ortaçağda, Kant’ta neler kastedildiğini serimledikten sonra kendisinin “dünya”dan ne anladığını da söylemekte.

...degger. Heidegger'in bu kısa metni bize Aristoteles, Leibniz, Kant ve Heidegger için *neden*in ne olduğunu açıklamaktan öte *Sein und Zeit* (Olmak ve Zaman) ... Nedenin Neliği - BKM Kitap ... ... 18 TL. Heidegger'in bu kısa metni bize Aristoteles Leibniz Kant ve Heidegger için "neden"in ne olduğunu açıklamaktan öte "Sein und Zeit" (Olmak ve Zaman) adlı yapıtında geçen pek çok kavramın... Martin Heidegger. Heidegger'in bu kısa metni bize Aristoteles, Leibniz, Kant ve Heidegger için "neden"in ne olduğunu açıklamaktan öte "Sein und Zeit" (Olmak ve Zaman)... Bu ürün tedarik aşamasındadır. Nedenin Neliği Martin Heidegger BilgeSu Yayıncılık. alabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün ... Nedenin Neliği | Katalog ... ... Bu ürün tedarik aşamasındadır. Nedenin Neliği Martin Heidegger BilgeSu Yayıncılık. alabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsini...