Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kerbela'nın Gözyaşları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kerbela'nın Gözyaşları PDF EPUB


Ömer Faruk Reca

Kerbela'nın Gözyaşları - Ömer Faruk Reca pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ömer Faruk Reca
DOSYA BOYUTU 8,90
TARİH 2013-08-05
ISBN 6054756384
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Zor bir yolculuktu İmam Hüseyin’in yolculuğu… Keder yolculuğuydu. Asırların tanık olacağı, yüzyıllar geçse de unutulmayacağı yolculuktu bu. Kaderin ve kederin gözyaşı olup sel gibi akacağı, zerreden kürreye hemhal olunan, vicdanın sesinin gür bir sedayla çıkacağı, masumiyetin en can alıcı yönüyle kendisini gösterdiği, muhteşem bir idealin fezanur olduğu bir çıkış, bir başkaldırıştı bu… İnsanlığın kendini her yönüyle sarmaladığı bu fani dünyanın bir avuç gözyaşıyla ıslattığı kahrı çekilmez diyarlar mıydı ki bu, ideal denilen şey, karşısına çıkan her kişiye “Davamdan vazgeçmem!” dedirtecek kadar güçlüydü. İnsanlığın açmazıda burada başlıyordu. İmam Hüseyin’in hayatı da daha doğrusu ehlibeyt’in ve ehlibeyt nezdinde Kerbela’nın da derin, bir anlayış olduğu inkar edilemez bir hakikattır. Kerbela tüm Müslümanlığın gözyaşıdır, sadece yaşanan bir hadise değildir. Bunun ötesinde çağlara damgasını vuracak olan ve kör anlayışların sonunu getirecek olan bir inhitat, bir serhildandır.

...zyaşları. Mağaza: TveT. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız ... Kerbela`Nın Gözyaşları - Mehmet Yaman ... . Kerbelanın Gözyaşları. İstanbul Halkalıda düzenlenen Kerbelayı anma törenlerine katılan binlerce kişinin arasındaki çocuklar da, Kerbela Şehitlerinin ardından gözyaşı döktü. Gündem Kerbela gözyaşları. HABERİ PAYLAŞ. Kerbela'nın Gözyaşları Pdf İndir. Kitap Özeti. Zor bir yolculuktu İmam Hüseyin'in yolculuğu… Kerbela tüm Müslümanlığın gözyaşıdır, sadece yaşanan bir hadise değildir. 9786054756384. 756225. Kerbela'nın Gözyaşları. Tutku Yayıne ... Gözyaşı Geceleri Kerbela - YouTube ... . 9786054756384. 756225. Kerbela'nın Gözyaşları. Tutku Yayınevi. 6.64. %27. 1 Mayıs'ın Gözyaşları. Ömer Faruk Reca. Anatolia Kitap. İnsanlığın açmazı da burada başlıyordu. İmam Hüseyin'in hayatı da daha doğrusu ehlibeyt'in ve ehlibeyt nezdinde Kerbela'nın da derin, bir anlayış olduğu inkar edilemez bir hakikattır. Kerbela'nın Gözyaşları Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Kerbela'nın Gözyaşları Kitabı kitabının kısa özeti. Zor bir yolculuktu İmam Hüseyin'in yolculuğu... Ömer Faruk Reca. Kerbela'nın Gözyaşları. Sayfa Sayısı : 320. İlk Baskı Yılı : 2000. Dil : Türkçe. Kerbela'nın Gözyaşları book. Read reviews from world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Kerbela'nın Gözyaşları by Ömer Faruk Reca. Kerbela'nın Gözyaşları hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Kerbela tüm Müslümanlığın gözyaşıdır, sadece yaşanan bir hadise değildir. Kerbela'nın Gözyaşları. Zor bir yolculuktu İmam Hüseyin'in yolculuğu… Keder yolculuğuydu. Asırların tanık olacağı, yüzyıllar geçse de unutulmayacağı yolculuktu bu. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Kerbela'nın Gözyaşları. Yazar. Mehmet Yaman Dede. Ömer Faruk Reca. Kerbela'nın Gözyaşları. Sayfa Sayısı : 320. İlk Baskı Yılı : 2000. Dil : Türkçe. PlaketiTürkiye Caferileri Lideri Selahattin Özgündüz verdi.Gözyaşı Gecelerinin Başakşehir Çına...