Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bilge İle Hikmet e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bilge İle Hikmet PDF EPUB


Mehmet Altıparmak

Bilge İle Hikmet - Mehmet Altıparmak pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mehmet Altıparmak
DOSYA BOYUTU 3,62
TARİH 2019-09-20
ISBN 6053706977
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bilge ile Hikmet… Soru sorma ustaları. Hayatı öylesine yaşayan değil, yaşadığı hayatta olan biteni anlamaya çalışan iki can dost. Arayış içinde ve anlama çabasında iki kafadar. Soran, sorgulayan ve doğru cevaplara ulaşmaya çalışan iki berrak akıl. Okuyucu, Bilge ile Hikmet’in düşündüren muhabbetlerini okurken üçüncü bir kişi olarak bu muhabbete dâhil olacaktır. Okuyucu da soracak, sorgulayacak ve anlama yolculuğuna eşlik edecektir. Bu muhabbette ebeveynler de çocuklarına eşlik ettiklerinde hem daha zengin düşünce ürünleri ortaya çıkacak hem de hayat ve değerler üzerine birlikte konuşma imkânı doğacaktır.

...sebepten seviyor herhalde Hikmet ile Sevgi birbirlerini albayım; ben öyle anladım ... Bilge ile Hikmet ... . İsimler ne kadar da özenle seçilmiş. Sonra Hikmet Bilge'yi buluyor mesela. Bilge'ye de ulaşamıyor. 20 TL. Bilge ile Hikmet… Soru sorma ustaları. Hayatı öylesine yaşayan değil, yaşadığı hayatta olan biteni anlamaya çalışan iki can dost. Arayış içinde ve anlama çabasında iki kafadar. Diş Hekimi Hikmet Bilge Selman-i Pak Cad. No:49, Kat:1 (İstanbul Ticaret Üniversitesi Üsküdar Kampüsü karşısı) 3467 ... Bilge İle Hikmet PDF Kitap İndir - Epub Ebook Oku ... . No:49, Kat:1 (İstanbul Ticaret Üniversitesi Üsküdar Kampüsü karşısı) 34672 Üsküdar, İstanbul, Türkiye. Tel: 0216 492 79 24. Mehmet Altıparmak. Bilge ile Hikmet… Soru sorma ustaları. Hayatı öylesine yaşayan değil, yaşadığı hayatta olan biteni anlamaya çalışan iki can dost. Arayış içinde ve an...