Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Cioran / Tebessüm, Sırıtma ve Ötesi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Cioran / Tebessüm, Sırıtma ve Ötesi PDF EPUB


Cioran / Tebessüm, Sırıtma ve Ötesi -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 9,98
TARİH 2019-06-03
ISBN 6056934070
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

‘Her şey’i ‘hiç bir şey’ olarak algılayan çağımızın bu ‘uykusuz’ adamı, ‘ölümün, içinde geviş getirip hayatı sindirdiğini’ hissederek yaşadı. Hayatı da umursadı, ölümü de...En iyisinin, hiç kimsenin elinde olmayan ‘hiç doğmamak’ olduğunu düşünüyor ve aptal bir gülümsemeye takılıp kalacağını da bile bile varoluşuna bir anlam arıyordu.Uzun gezilerinin birinde, Normandiya kırlarında rastladığı bir cenaze töreninde ayaküstü sohbet ettiği bir köylü, ona hayatın da her şeyin de anlamını iki sözcükle anlatıvermişti:“Evet bayım, bu kadar... Hepsi bu...”

...de geviş getirip hayatı sindirdiğini' hissederek yaşadı ... Cioran / Tebessüm, Sırıtma ve Ötesi - Kenan Sarıalioğlu ... . Hayatı da umursadı ölümü de... Cioran; Tebessüm Sırıtma ve Ötesi. Kenan Sarıalioğlu. Fol Kitap. Cioran; Tebessüm Sırıtma ve Ötesi. Alış-Veriş Listeme Ekle. Cioran / Tebessüm, Sırıtma ve Ötesi. Fol Kitap. %25 İndirimli. 'Her şey'i 'hiç bir şey' olarak algılayan çağımızın bu 'uykusuz' adamı, 'ölümün, içinde geviş getirip hayatı sindirdiğini' hissederek yaşadı. Hayatı da umursadı, ölümü de... Cioran; Tebessüm Sı ... Cioran Tebessüm Sırıtma ve Ötesi ... . Hayatı da umursadı, ölümü de... Cioran; Tebessüm Sırıtma ve Ötesi. 0 yorum / Ürün Hakkında Yorum Yap. Açıklama: Cioran - Tebessüm, Sırıtma ve Ötesi,9786056934070. Yalnızlıktan kaçmak için dünyadan kaçıyorum, zira sadece sevgi kurtarır yalnızlıktan. — Emil Michel Cioran - Tebessüm, Sırıtma ve Ötesi. kedidirokedi. Yazar. : Kenan Sarıalioğlu. Cioran; Tebessüm Sırıtma ve Ötesi. Cioran-Tebessüm Sırıtma ve Ötesi. Düşünce. Cioran. Cioran. Tebessüm, Sırıtma ve Ötesi. Fol Kitap. Kenan Sarıalioğlu. 14.91 TL. 'Her şey'i 'hiç bir şey' olarak algılayan çağımızın bu 'uykusuz' adamı, 'ölümün, içinde geviş getirip hayatı sindirdiğini' hissederek yaşadı. Hayatı da umursadı, ölümü de... Cioran-Tebessüm Sırıtma ve Ötesi. 'Her şey'i 'hiç bir şey' olarak algılayan çağımızın bu 'uykusuz' adamı, 'ölümün, içinde geviş getirip hayatı sindirdiğini' hissederek yaşadı. Felsefe tarihinde Schopenhauer'le birlikte doruğuna ulaşan "kötümsercilik"i en uç noktasına taşıyan, "doğmuş olmanın sakıncasını" en iyi dillendiren düşünür Cioran üstüne bir derleme bu kitap. Cioran-Tebessüm Sırıtma ve Ötesi....