Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Cioran / Tebessüm, Sırıtma ve Ötesi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Cioran / Tebessüm, Sırıtma ve Ötesi PDF EPUB


Cioran / Tebessüm, Sırıtma ve Ötesi -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 10,42
TARİH 2019-06-03
ISBN 6056934070
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

‘Her şey’i ‘hiç bir şey’ olarak algılayan çağımızın bu ‘uykusuz’ adamı, ‘ölümün, içinde geviş getirip hayatı sindirdiğini’ hissederek yaşadı. Hayatı da umursadı, ölümü de...En iyisinin, hiç kimsenin elinde olmayan ‘hiç doğmamak’ olduğunu düşünüyor ve aptal bir gülümsemeye takılıp kalacağını da bile bile varoluşuna bir anlam arıyordu.Uzun gezilerinin birinde, Normandiya kırlarında rastladığı bir cenaze töreninde ayaküstü sohbet ettiği bir köylü, ona hayatın da her şeyin de anlamını iki sözcükle anlatıvermişti:“Evet bayım, bu kadar... Hepsi bu...”

...ler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz ... Cioran / Tebessüm, Sırıtma ve Ötesi - Kenan Sarıalioğlu ... . Cioran / Tebessüm, Sırıtma ve Ötesi. 15.75 TL. Cioran Tebessüm, Sırıtma Ve Ötesi , Fol Kitap 15,75 TL. 20.41 TL. Cioran Tebessüm Sırıtma ve Ötesi - 'Her şey'i 'hiç bir şey' olarak algılayan çağımızın bu 'uykusuz' adamı, 'ölümün, içinde geviş getirip hayatı sindirdiğini' hissederek yaşadı. Cioran, Tebessüm Sırıtma ve Ötesi kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfas ... Cioran Tebessüm Sırıtma ve Ötesi ... . Cioran, Tebessüm Sırıtma ve Ötesi kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Kolektif kitapları ve Fol Kitap 2019 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. kitaphanen.com´da uygun fiyata Fol Kitap markalı Cioran - Tebessüm, Sırıtma ve Ötesi 9786056934070 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Yalnızlıktan kaçmak için dünyadan kaçıyorum, zira sadece sevgi kurtarır yalnızlıktan. Emil Michel Cioran - Tebessüm, Sırıtma ve Ötesi. Cioran; Tebessüm Sırıtma ve ...