Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gönül Bahçesi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gönül Bahçesi PDF EPUB


Faruk Dilaver

Gönül Bahçesi - Faruk Dilaver pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Faruk Dilaver
DOSYA BOYUTU 9,91
TARİH 2019-10-01
ISBN 6059901666
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu eserimizde siz değerli okuyucularımıza yaratılışımızın gayesini, niçin yaşadığımızı, yaşarken maddî mânevî nelere dikkat etmemiz gerektiğini; ölümün çürüyüp toprakta yok olmak olmadığını, aksine ölümün doğmak ve kurtuluş olduğunu ve yüce Yaradan’a kavuşmak olduğunu; yaşamanın gayesinin Yaradan’ı bilmek, O’nu tüm hayatımız boyunca aşk ile arayıp bulmak olduğunu; ilâhî aşkın ve vuslatın önemini, nefsimizle mücâdele ederek olgunlaşıp arınmanın detaylarını; sevgi anlayış ve sabrın mutluluğumuza yaptığı katkıları; yaşadığımız gerçek olaylar ve menkıbelerle, sade bir ifadeyle, samimi olarak sohbet tarzında sunmaktayız.Amacımız, bu uğurda uzun yıllar yaptığımız araştırma sonuçlarını sizlerle paylaşmak, “hayatın gerçek yüzü”nü, gördüğümüz kadarıyla sizlere göstermektir. Bu kitabı okuyan, bilgi sahibi olmaktan ziyâde şuurlanır, yaşamanın amacına ermiş olur. Şu ölümlü dünyada, ne kadar gereksiz şeylere takılarak mutsuz olduğunu anlayıp onları terk ederek sevgi, anlayış ve hoşgörü ile huzur ve mutluluğa kavuşur.

...Bahçesi, İstanbul (Istanbul, Turkey). 5 ... Gönül Bahçesi - Home | Facebook ... .1K likes. Bazen tek hatanız inanmaktır. Körü körüne inanmak. Canınızın yanacağını unutarak inanmak. GÖNÜL BAHÇESİ. Gökyüzünde bir bulut olayım Yağmur olup yeryüzüne yağayım. Kalbimin kapısını sana açayım Gönül bahçemden sevgi saçayım. Ben bu aşkta hep olayım Gönül bahçene ulaşayım. 98 Takipçi, 11 Takip Edilen, 44 Gönderi - Gönül Bahçesi'in (@gonul.bahcesi) Instagram fotoğraflarını ve ... Gönül Bahçesi - Home | Facebook ... .bahcesi) Instagram fotoğraflarını ve videolarını gör. Gönül Bahçesi. gönül bahçesi başlıklı videoyu buradan izleyebilir ayrıca dilersen cihazına indirebilirsin. GönüL Bahçesi. 09 Şubat 2017 Perşembe, 07:50. 7716 izlenme. Siz de Gönüllü olmak ister misiniz ? Gönül Bahçesi Platformu yurt iç...