Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kırık Kalbinizi Onarabilirim (Cd Ekli) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kırık Kalbinizi Onarabilirim (Cd Ekli) PDF EPUB


Paul Mckenna

Kırık Kalbinizi Onarabilirim (Cd Ekli) - Paul Mckenna pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Paul Mckenna
DOSYA BOYUTU 6,84
TARİH 2019-04-29
ISBN 6052992616
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

BİR İLİŞKİNİN SONUNDA DUYGUSAL ACIDAN KURTULMAKHerkes hayatının bir döneminde kalp kırıklığı acısını yaşar. Peki en kişisel ve yıkıcı travmaları aşıp yolumuza nasıl devam edebiliriz? Neyse ki aşk acısını ortadan kaldırmak için etkili ve sistematik bir yöntem var. Dünyanın önde gelen hipnoz uzmanlarından Dr. Paul McKenna ve psikoterapist Dr. Hugh Willbourn, bu zorlu zamanlarınız boyunca yararlanabileceğiniz kolay bir program geliştirdi. Yepyeni bir yaklaşımla ve son derece pratik tekniklerle kırık kalbinizin acısını anında dindirebilir ve duygusal hayatınızda kalıcı bir gelişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca… • Kıskançlıktan ve takıntılı düşüncelerden kurtulmayı öğreneceksiniz• Kendinizi sakin hissedecek ve duygusal dengenizi yeniden oluşturacaksınız• Kötü alışkanlıklarınızı değiştirecek ve yıkıcı psikolojik kalıpları ortadan kaldıracaksınız• Duygusal zekânızı geliştireceksiniz• Bir ilişkinin neden yürümediğini anlayacaksınız• Özgüveninizi yeniden kazanacak ve yeni aşklara yelken açacaksınız Kitapta belirtilen adımları takip ettiğinizde kırık kalbinizi onarmakla kalmayacak, aynı zamanda daha parlak ve duygusal açıdan daha başarılı bir geleceğe adım atmış olacaksınız.

...ilirim (Cd Ekli) kitap epub Türkçe free online 6052992616 Kırık Kalbinizi Onarabilirim (Cd Ekli) docx fb2 torrent Paul Mckenna ... Kırık Kalbinizi Onarabilirim (Cd Ekli) - Paul Mckenna | kitapyurdu.com ... . Herkes hayatının bir döneminde kalp kırıklığı acısını yaşar. Peki en kişisel ve yıkıcı travmaları aşıp yolumuza nasıl devam edebiliriz? Kitapta belirtilen adımları takip ettiğinizde kırık kalbinizi onarmakla kalmayacak, aynı zamanda daha parlak ve duygusal açıdan daha başarılı bir geleceğe adım atmış olacaksınız. ...2019, KitabinaBak Envanter Tarihi: 2019-04-10T16:37:52, Orjinal Adı-Ek Bilgi: I Can Mend Your Broken Heart. Kitap. Kırık K ... Kırık Kalbinizi Onarabilirim (Cd Ekli) ... . ...2019, KitabinaBak Envanter Tarihi: 2019-04-10T16:37:52, Orjinal Adı-Ek Bilgi: I Can Mend Your Broken Heart. Kitap. Kırık Kalbinizi Onarabilirim (Ücretsiz Zihin Programlama CD'siyle Birlikte). 39.98 TL. Kitapta belirtilen adımları takip ettiğinizde kırık kalbinizi onarmakla kalmayacak, aynı zamanda daha parlak ve duygusal açıdan daha başarılı bir geleceğe adım atmış olacaksınız. Paul Mckenna, Hugh Willbourn. Herkes hayatının bir döneminde kalp kırıklığı acısını yaşar. Peki en kişisel ve yıkıcı travmaları aşıp yolumuza nasıl devam edebiliriz? Kitapta belirtilen adımları takip ettiğinizde kırık kalbinizi onarmakla kalmayacak, aynı zamanda daha parlak ve duygusal açıdan daha başarılı bir geleceğe adım atmış olacaksınız. BİR İLİŞKİNİN SONUNDA DUYGUSAL ACIDAN KURTULMAKHerkes hayatının bir döneminde kalp kırıklığı acısını yaşar. Alış-Veriş Listeme Ekle. Kırık Kalbinizi Onarabilirim (Cd Ekli). Kitapta belirtilen adımları takip ettiğinizde kırık kalbinizi onarmakla kalmayacak, aynı zamanda daha parlak ve duygusal açıdan daha başarılı bir geleceğe adım atmış olacaksınız. KIRIK KALBİNİZİ ONARABİLİRİM BİR İLİŞKİNİN SONUNDA DUYGUSAL ACIDAN KURTULMAK Herkes hayatının bir döneminde kalp kırıklığı acısını yaşar. %32. Sizi Mutlu Edebilirim Cd Ekli. Kitapta belirtilen adımları takip ettiğinizde kırık kalbinizi onarmakla kalmayacak, aynı zamanda daha parlak ve duygusal açıdan daha başarılı bir geleceğe adım atmış olacaksınız. Kitapta belirtilen adımları takip ettiğinizde kırık kalbinizi onarmakla kalmayacak, aynı zamanda daha parlak ve duygusal açıdan daha başarılı bir geleceğe adım atmış olacaksınız. Mağazaya Soru...