Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma L. Wittgenstein : Temel Kavram ve Sorunlar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

L. Wittgenstein : Temel Kavram ve Sorunlar PDF EPUB


Harun Tepe

L. Wittgenstein : Temel Kavram ve Sorunlar - Harun Tepe pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Harun Tepe
DOSYA BOYUTU 6,9
TARİH 2020-01-27
ISBN 6052229156
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitap ana kavram ve sorunlarıyla Wittgenstein felsefesini oraya koymaya çalışan bir Wittgenstein albümü olarak okunabilir. Tek bir dil geliştirme çabasıyla başlayıp dilin kullanımlarına hiçbir müdahalede bulunmama, sadece çeşitli yaşam bağlamlarında oynanan dil oyunları çokluğunu gözler önüne sermeyle biten bir felsefe çizgisini tüketici bir biçimde sunmak aşırı bir iddia olurdu. Burada onun dil (ve/veya mantık) ve metafizik sorunlarını ele alan kimi yazılara olduğu kadar, estetik ve etikle ilgili çalışmalarını ele alan yazıları da yer verilmiştir. Bunun Wittgenstein düşüncesini değişen ve aynı kalan yanlarıyla anlamaya yardımcı olması beklenmektedir.

...pe. Bu kitap ana kavram ve sorunlarıyla Wittgenstein felsefesini oraya koymaya çalışan bir Wittgenstein albümü olarak okunabilir ... L. Wittgenstein: Temel Kavram ve Sorunlar | bkmkitap.com ... . Harun Tepe, Birdal Akar. Bu kitap ana kavram ve sorunlarıyla Wittgenstein felsefesini oraya koymaya çalışan bir Wittgenstein albümü olarak okunabilir. 17 TL. Bu kitap ana kavram ve sorunlarıyla Wittgenstein felsefesini oraya koymaya çalışan bir Wittgenstein albümü olarak okunabilir. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: L. Wittgenstein Temel Kavram ve Sorunlar. Mağaza: Fırsat Kapında. Sorunuzu aşağıda ... L. Wittgenstein-Temel Kavram ve Sorunlar Harun Tepe-Birdal Akar ... . Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: L. Wittgenstein Temel Kavram ve Sorunlar. Mağaza: Fırsat Kapında. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Anasayfa L. Wittgenstein Temel Kavram ve Sorunlar. L. Wittgenstein Temel Kavram ve Sorunlar BilgeSu Yayıncılık 9786052229156 Birdal Akar. Araştıma-İnceleme-Referans kat...