Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Posta Güvercinleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Posta Güvercinleri PDF EPUB


Köksal Sezgin

Posta Güvercinleri - Köksal Sezgin pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Köksal Sezgin
DOSYA BOYUTU 10,39
TARİH 2019-09-20
ISBN 6053706960
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Köyünün ismini duyunca Hikmet’in kalbi küt küt atmaya başladı. Kuşçu Ali’ye bakarak,“Bu bizim köy! Bizim köy!” dedi. Bildiği kadarıyla köyde bir tek o uğraşıyordu güvercinlerle. Yarışmaya katılan başka birileri var mıydı acaba? Kuşçu Ali gülümsedi ve eliyle sus işareti yaptı.“Topakkaya köyünden Akyel! Akyel!”Hikmet sevincinden öyle bir zıpladı ki yerinden, sanki göğe tutunacaktı. Sonra sıkıca sarıldı Kuşçu Ali’nin boynuna. Herkes onu görünce gülümsedi, bu küçük çocuğun kazanmasına hem sevindi hem de şaşırdı. Hikmet ikinci ve üçüncü olan yarışmacıları duymadı bile.

...ercini olarak pek çok ilkleri başardık ... Posta Güvercini ... . Excel içinden SMS gönderen ilk çözüm (2004) App Store'da ilk toplu SMS program (2009). Posta güvercini iletişim hizmetleri ltd. şti. 2.6K likes. posta güvercinleri, güvercin bakımı, güvercin nasıl beslenir, güvercin yetiştiriciliği, güvercin besleme, posta güvercini... Posta Güvercini ve Ramazan Hoca. Posta güvercini sporuna hak ettiği önemi veren adam. Sonrasında bu yavru güvercinleri yeti ... Posta Güvercini ... . Sonrasında bu yavru güvercinleri yetiştirip, yarıştırmak ve içlerinden başarılı olanları çoğaltmaktı. API'ımız üzerinden SMS gönderin. Posta Güvercini SMS Gateway, mevcut mesajlaşma sisteminize veya uygulamanıza kısa zamanda entegre edilebilir. Anadolu'da Yapilan kalelerin bazilarinda posta güvercinleri ile haberl...