Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Riki'nin Yeni Dünyası/ Çocuk Hakları -5 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Riki'nin Yeni Dünyası/ Çocuk Hakları -5 PDF EPUB


Aleix Cabrera

Riki'nin Yeni Dünyası/ Çocuk Hakları -5 - Aleix Cabrera pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Aleix Cabrera
DOSYA BOYUTU 7,67
TARİH 2013-06-30
ISBN 9754037647
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Riki görme yetisini yitirdiğinde korkar ve dünyasının birdenbire küçücük bir yere dönüştüğünü hisseder. Fakat çok geçmeden çevresinde karanlıkta yürümesine destek olabilecek eşyaların hayvanların ve insanların olduğunu fark eder. Hepsi birlikte Riki'nin özgüvenini yeniden kazanmasına ve kendisini güvende hissetmesine yardımcı olur. Böylece ona kendisi istemedikçe dünyasının sınırları olmadığını da göstermiş olurlar. Bu hikaye Çocuk Hakları Bildirisi'ndeki engelli her çocuğun kendi durumunun gerektirdiği özel tedavi eğitim ve bakımı alma hakkının olduğunu bildiren 5. İlke'den hareketle kaleme alınmıştır.

...nü hisseder. Fakat çok geçmeden... 6 € ... Riki'nin Yeni Dünyası / Aleix Cabrera ... . Hepsi birlikte Riki'nin özgüvenini yeniden kazanmasına ve kendisini güvende hissetmesine yardımcı olur. Böylece ona, kendisi istemedikçe dünyasının sınırları olmadığını da göstermiş olurlar. Hepsi birlikte Riki'nin özgüvenini yeniden kazanmasına ve kendisini güvende hissetmesine yardımcı olur. Böylece ona, kendisi istemedikçe dünyasının sınırları olmadığını da göstermiş olurlar. Hepsi birlikte Riki'nin özgüvenini yenid ... Riki'nin Yeni Dünyası Çocuk Hakları 5 ... . Hepsi birlikte Riki'nin özgüvenini yeniden kazanmasına ve kendisini güvende hissetmesine yardımcı olur. Böylece ona, kendisi istemedikçe dünyasının sınırları olmadığını da göstermiş olurlar. Hepsi birlikte Riki'nin özgüvenini yeniden kazanmasına ve kendisini güvende hissetmesine yardımcı olur. Böylece ona, kendisi istemedikçe dünyasının sınırları olmadığını da göstermiş olurlar. Series: Tübitak Popüler Bilim Kitapları ; 529. Çocuk Hakları; 5. Subject Term Hepsi birlikte Riki'nin özgüvenini yeniden kazanmasına ve kendisini güvende hissetmesine yardımcı olur. Pamuk Çocuk; Çocuk Hakları 2. 3.56 5.09. Aleix Cabrera. Yalnız Kalma Korkusu. Hepsi birlikte Riki'nin özgüven...