Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bir Bursa Rüyası e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bir Bursa Rüyası PDF EPUB


Aybars Yılmaz

Bir Bursa Rüyası - Aybars Yılmaz pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Aybars Yılmaz
DOSYA BOYUTU 5,96
TARİH 2020-04-24
ISBN 6059069960
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Gün doğdu, gün battı. Yola çıktık, menzil bize vardı. Vatan sözcükleri kaleme, kalem de gönle dolandı. Rüya ya bu, kimi gerçek bildi kimi hayal saydı. Az da gitmedik, uza da varmadık daha. Ahalinin ahvalini, devletin selametini kutsal bilip de edep edindik, dile terbiye verdik. Sözün önü de arkası da yerli yerini bildi, bizde her zaman. Kelam kaleme düşüp de imlasına uydu, gönül akla uyup makamını buldu. Ama hiç vazgeçmedi nefis de nefes de mücadelesinden. Gözden dökülen gözyaşını kıymet bilip kolay dökmediği gibi, inat etti basitlikten, basiretsizlikten uzak durmaya beden. Sonra nasibimizmiş bu vatan deyip kelimeler cümleleri takip etti, yol menzili, kalem gönlü, hayal rüyayı, kelam aklı ve gözyaşı basireti.

... 2023 Hareketi adıyla,Türkiye'de kurulan ilk yerel think-thank organizasyonunun da kurucusudur ... Instagram | Bir Bursa Ruyasi ... . Abone Ol. Bir Bursa Rüyası'na dair gelişmelerden haberdar olmak için üye olun. Aybars Yılmaz. Gün doğdu, gün battı. Yola çıktık, menzil bize vardı. Vatan sözcükleri kaleme, kalem de gönle dolandı. Rüya ya bu, kimi gerçek bildi kimi hayal saydı. Az da gitmedik, uza da varmadık daha. En küçük kızın adını yanlış okumadınız, Bursa Eda! Şehrimizin adını taşıyor. A ... Bir Bursa Rüyası En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . En küçük kızın adını yanlış okumadınız, Bursa Eda! Şehrimizin adını taşıyor. Aybars Yılmaz, Bursa'ya dair sevdasını bir adım öteye götürerek bir kitap yazmış; "Bir Bursa Rüyası"... BİR BURSA RÜYASI has 649 members. Bursa söylenceleri ve tarihinden ilham alınarak yazılmış yazılarımızın biraraya getirilmesi ile oluştu...