Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Botanik Adası / Korsanların Seyir Defteri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Botanik Adası / Korsanların Seyir Defteri PDF EPUB


Şeniz Baş

Botanik Adası / Korsanların Seyir Defteri - Şeniz Baş pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Şeniz Baş
DOSYA BOYUTU 9,28
TARİH 2020-03-13
ISBN 6050833096
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Korsanlar Seyahat’in muhteşem gemisi Atmaca ile eşi benzeri olmayan denizlere açılmaya hazır mısınız? Sürprizlere açık mısınız, öğrenmeyi seviyor musunuz, merakınızı yenemiyor musunuz, macera mı arıyorsunuz? O zaman bu seyahat sizin için! Efsunlu denizlerin yedi düvele korku salmış, gözü pek korsanları Puhu, Ebabil, Serçe, Kuzgun ve Anka seyahat boyunca sizlerle olacak.”Korsanlar Seyahat’in aklı bilgiye, gönlü maceraya aç korsanlarının ilk yolculuklarında ilginç bir yolcuları var; Herodot. Elinde gizemli bir kitapla dolaşan Herodot, kahramanlarımızı rotasından saptırıyor ve bambaşka bir evrene gitmelerine yol açıyor. Önlerinde aşmaları gereken bir Bilgi Okyanusu, tehlikelerle dolu Cehalet Denizi ve birbirinden değişik dört ada uzanıyor. Dördüncü durakları ise “Botanik Adası”.Konumuz, tabii ki doğa sevgisi.Meşe’den Sekoya’ya, Küsküt Otu’ndan Zeytin ağacına hepsi kendini anlatıyor, “bize iyi davranın” diyor… Doğa savunucuları ve maceraseverler buyurun maceraya.

...Korsanların Seyir Defteri uygun fiyata kapıda ödeme ile sahip olabilirsiniz ... Botanik Adası / Korsanların Seyir Defteri - Şeniz Baş | kitapyurdu.com ... . 9.45 TL. Dördüncü durakları ise "Botanik Adası". Konumuz, tabii ki doğa sevgisi.Meşe'den Sekoya'ya, Küsküt Otu'ndan Zeytin ağacına hepsi kendini anlatıyor, "bize iyi davranın" diyor… Şeniz Baş kaleminden Botanik Adası / Korsanların Seyir Defteri kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. "Korsanlar Seyahat'in muhteşem gemisi Atmaca ile eşi benzeri olmayan deniz ... Botanik Adası / Korsanların Seyir Defteri Şeniz Baş... - GittiGidiyor ... . "Korsanlar Seyahat'in muhteşem gemisi Atmaca ile eşi benzeri olmayan denizlere açılmaya hazır mısınız? Dördüncü durakları ise "Botanik Adası". Konumuz, tabii ki doğa sevgisi. "Korsanlar Seyahat'in muhteşem gemisi Atmaca ile eşi benzeri olmayan denizlere açılmaya hazır mısınız? Dördüncü durakları ise "Botanik Adası". Konumuz, tabii ki doğa sevgisi. 13.50 TL. Dördüncü durakları ise "Botanik Adası". Konumuz tabii ki doğa sevgisi.Meşe'den Sekoya'ya Küsküt Otu'ndan Zeytin ağacına hepsi kendini anlatıyor "bize iyi davranın" diyor... 9.72 TL. Dördüncü durakları ise "Botanik Adası". Konumuz, tabii ki doğa sevgisi.Meşe'den Sekoya'ya, Küsküt Otu'ndan Zeytin ağacına hepsi kendini anlatıyor, "bize iyi davranın" diyor… "Korsanlar Seyahat'in muhteşem gemisi Atmaca ile eşi benzeri olmayan denizlere açılmaya hazır mısınız? Dördüncü durakları ise "Botanik Adası". Konumuz, tabii ki doğa sevgisi. Dördüncü durakları ise Botanik Adası. Konumuz, tabii ki doğa sevgisi. Meşe'den Sekoya'ya, Küsküt Otu'ndan Zeytin ağacına hepsi İlkler Adası - Korsanların Seyir Defteri. 9.45 13.5. Şeniz Baş. 8.27 TL. Önlerinde aşmaları gereken bir Bilgi Okyanusu, tehlikelerle dolu Cehalet Denizi ve birbirinden değişik dört ada uzanıyor. Dördüncü durakları ise "Botanik Adası". Konumuz, tabii ki doğa sevgisi. Dördüncü durakları ise "Botanik Adası". Konumuz, tabii ki doğa sevgisi.Meşe'den Sekoya'ya, Küsküt Otu'ndan Zeytin ağacına hepsi kendini Korsanların Seyir Defteri (4 Kitap Takım). Şeniz Baş. Önlerinde aşmaları gereken bir Bilgi Ok...