Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Dipten Gelen Dalga (1. Cilt) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Dipten Gelen Dalga (1. Cilt) PDF EPUB


İlya Ehrenburg

Dipten Gelen Dalga (1. Cilt) - İlya Ehrenburg pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR İlya Ehrenburg
DOSYA BOYUTU 7,12
TARİH 2019-09-06
ISBN 6052283684
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga’dan oluşan ne­hir roman, 20. yüzyılın en hareketli dönemini tüm tarafları ve çeşitli yönleriyle tasvir eden dev bir eserdir.Üçlemenin bu son cildi, İkinci Dünya Savaşı sonrasında ku­rulan yeni dünyayı anlatıyor. 20. yüzyılın ortasında büyük bir yara açarak beliren dehşet bitmiştir ama, şimdi daha sinsi ve daha gizli bir savaş başlamıştır. Dolayısıyla, o önüne çıkan her şeyi yakıp kavuran fırtına dinmiş gibi görünse de küller arasında kalan kordan yeni fırtınalar körüklenmektedir. Eh­renburg bu kitabında Soğuk Savaş’ın ilk yıllarına ayna tutu­yor. Faşizmin yıkamadığı Sovyetler Birliği’ne karşı ABD’de yapılan planlar, Pentagon’dan Paris Hükümeti’ne kadar uza­nan entrikalar ekseninde hayata geçirilirken, sosyalizm ve ka­pitalizm arasındaki savaşın yeni cephesinde yaşayan direniş güçleri de yeni durum için mevzilenmektedir.Yüzyılın en büyük romanlarından sayılan ve sayısız dilde basılarak milyonlarca insan tarafından beğeniyle okunan bir klasik. Serinin Dipten Gelen Dalga ciltleri usta çevirmen Mazlum Beyhan’ın Rusça aslından yaptığı çeviriyle okurlarla buluşuyor.

...enburg. Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga'dan oluşan nehir roman, 20 ... Dipten Gelen Dalga (1. Cilt) - İlya Ehrenburg | kitapyurdu.com ... . yüzyılın en hareketli dönemini tüm tarafları ve çeşitli yönleriyle tasvir eden dev bir eserdir. Dipten Gelen Dalga (1. Cilt) kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. İlya Ehrenburg kitapları ve Evrensel baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Hemen Dipten Gelen Dalga-1. Cilt satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Üçlemenin ... Dipten Gelen Dalga-1. Cilt ... . Cilt satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Üçlemenin bu son cildi, İkinci Dünya Savaşı sonrasında kurulan yeni dünyayı anlatıyor. Görüşüme yakın olmasına rağmen,Sovyet idealini abartılı derecede güzellerken batan kitap.İlk cildiyle bunu düşündürdü. Lakin aforizmalar var ki işte on...