Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Görgü Nezaket ve Doğru Davranış Kulübü 1 / Okulumuzda Hayat e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Görgü Nezaket ve Doğru Davranış Kulübü 1 / Okulumuzda Hayat PDF EPUB


Banu Savu

Görgü Nezaket ve Doğru Davranış Kulübü 1 / Okulumuzda Hayat - Banu Savu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Banu Savu
DOSYA BOYUTU 8,57
TARİH 2019-05-15
ISBN 6050961829
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Sence görgülü ve nazik olmak ne anlama geliyor? Peki ya doğru davranmak okulumuzu daha keyifli bir yer haline getirir mi? İşte tüm bu soruların yanıtlarını, altı arkadaşın kurduğu Görgü, Nezaket ve Doğru Davranış Kulübü sayesinde öğreniyoruz. Serinin ilk kitabında, kulüp üyelerinden Saygı, okulda uyulması gereken kuralları ve başlattıkları Nezaket Kampanyası ile yanlış davranışların kısa sürede nasıl doğruya dönüştüğünü anlatıyor.

... Sence görgülü ve nazik olmak ne anlama geliyor? Peki ya doğru davranmak okulumuzu daha keyifli bir yer haline getirir mi? Banu Savu ... Görgü Nezaket ve Doğru Davranış Kulübü 1 / Okulumuzda Hayat... ... . Sence görgülü ve nazik olmak ne anlama geliyor? Peki ya doğru davranmak okulumuzu daha keyifli bir yer haline getirir mi? Öncelikle eserin türünü belirtmek lazım. Hikaye kategorisinde yer alan Görgü Nezaket ve Doğru Sizlere başlangıç olarak Banu Savu tarafından yazılan eser için Görgü Nezaket ve Doğru Davranış... Peki ya doğru davranmak okulumuzu daha keyifli bir yer haline getirir mi? İşte tüm bu soruların yanıtlarını altı arkadaşı ... Görgü Nezaket ve Doğru Davranış Kulübü Okulumuzda Hayat 01... ... ... Peki ya doğru davranmak okulumuzu daha keyifli bir yer haline getirir mi? İşte tüm bu soruların yanıtlarını altı arkadaşın kurduğu Görgü Nezaket ve Doğru Davranış Kulübü sayesinde öğreniyoruz. Görgü nezaket ve doğru davranış kulübü dağda hayat 04. Banu Sa...