Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Küçük Mucit Muço Buluşlar Gemisinde e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Küçük Mucit Muço Buluşlar Gemisinde PDF EPUB


Pelin Gezeryel

Küçük Mucit Muço Buluşlar Gemisinde - Pelin Gezeryel pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Pelin Gezeryel
DOSYA BOYUTU 7,4
TARİH 2020-03-11
ISBN 6257964173
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Matematik gerçekten zor mu?Matematik gerçekten gerekli mi? Matematikle başı dertte olan kahramanımız Muço’nun aklında bu sorular vardı.Sorular devam ederken kendisini bir anda bir gemide buldu: Buluşlar Gemisinde! Gemide başka kimler yoktu ki? Ünlü fizikçi Albert Einstein’dan çılgın mucit Nicola Tesla’ya, telefonun mucidi Graham Bell’den ilk uçmayı başaran Wright Kardeşler’e… Muço’nun, Buluşlar Gemisinde matemetiğin ne denli önemli olduğunu öğrenme ve küçük bir mucit olma yolundaki yolculuğuna eşlik etmeye ne dersin? Durma o zaman! Sayfaları çevir ve kitabın sonundaki buluş defteriyle sen de bir mucit ol! 

...denli önemli olduğunu öğrenme ve küçük bir mucit olma yolundaki yolculuğuna eşlik etmeye ne dersin? Durma o zaman! Gemide başka kimler yoktu ki? Muço'nun, Buluşlar Gemisinde matemetiğin ne denli önemli olduğunu öğrenme ve küçük bir mucit olma yolundaki yolculuğuna eşlik etmeye ne dersin? Muço'nun, Buluşlar Gemisinde matemetiğin ne denli önemli olduğunu öğrenme ve küçük bir mucit olma yolundaki yolculuğuna eşlik etmeye ne dersin? Durma o zaman! Gemide başka kimler yoktu ki? Muço'nun, Buluşlar Gemisinde matemetiğin ne denli önemli olduğunu öğrenme ve küçük bir mucit olma yolundaki yolculuğuna eşlik etmeye ne dersin? 11 ... Küçük Mucit Muço Buluşlar Gemisinde - Pelin Gezeryel ... .56 TL. Muço'nun, Buluşlar Gemisinde matemetiğin ne denli önemli olduğunu öğrenme ve küçük bir mucit olma yolundaki yolculuğuna eşlik etmeye ne dersin? Durma o zaman! Muço'nun, Buluşlar Gemisinde matemetiğin ne denli önemli olduğunu öğrenme ve küçük bir mucit olma yolundaki yolculuğuna eşlik etmeye ne dersin? Durma o zaman! ... Küçük Mucit Muço - Buluşlar Gemisinde | bkmkitap.com ... .56 TL. Muço'nun, Buluşlar Gemisinde matemetiğin ne denli önemli olduğunu öğrenme ve küçük bir mucit olma yolundaki yolculuğuna eşlik etmeye ne dersin? Durma o zaman! Muço'nun, Buluşlar Gemisinde matemetiğin ne denli önemli olduğunu öğrenme ve küçük bir mucit olma yolundaki yolculuğuna eşlik etmeye ne dersin? Durma o zaman!...