Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Modern Arapça'nın Şifreleri 2 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Modern Arapça'nın Şifreleri 2 PDF EPUB


Doç. Dr. Hüseyin Günday

Modern Arapça'nın Şifreleri 2 - Doç. Dr. Hüseyin Günday pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Doç. Dr. Hüseyin Günday
DOSYA BOYUTU 7,27
TARİH 2019-07-31
ISBN 6057863058
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Elinizdeki çalışma, zengin bir Arapça söz dağarcığına sahip orta veya ileri düzeyde gramer bilgisi edinmiş adaylara hitap etmekte olup, modern Arapça kitaplarda ya da medya metinlerinde sık sık karşımıza çıkan ve okuyuş hızımızı kesen temel bağlaçları, edatları, harf ve zarfları, deyimsel söz öbeklerini, cümle veya paragrafa giriş kalıplarını tanıtmayı amaçlamaktadır.Alfabetik düzende sıralanan yapı ve kalıpların iyice pekiştirilmesi için kitapta her bir kalıba ait nitelikli 10 örnek cümleye yer verilmiştir. Seçilen cümleler olabildiğince farklı sahalara ait metinlerden derlenmiş olup ayrıca örneklerin gerek kuruluş gerekse de manaları itibariyle zevkle okunabilecek, adayın söz ve deyim dağarcığını zenginleştirecek mahiyette olmasına bilhassa dikkat edilmiştir.Bunlara ek olarak sayfa içi materyal, dikkati dağıtmayacak tarzdaki bir tasarımla sade fakat estetik bir forma sokulmuştur. Odaklanmayı kolaylaştırmak içinse, ilgili yapı ve kalıplar renkli olarak vurgulanmıştır.

...e. Modern Arapça'nın Şifreleri 2. Doç ... Modern Arapça'nın Şifreleri 2 | bkmkitap.com ... . Konu Anlatımlı Arapça Sarf Test Kitabı 1. 38,00 TL. Modern Arapça'nın Şifreleri 1. Modern Arapça'nın Şifreleri 2/Şener Şahin incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Kitabın Orjinal Adı. : Modern Arapça'nın Şifreleri 2. Yayınevi. : Emin Yayınları. ...adaylara hitap etmekte olup, modern Arapça kitaplarda ya da medya metinlerinde sık sık karşımıza çıkan ve okuyuş hızımızı Hüseyin Günday;Şener Şahin. Modern Arapça'nın Şifreleri 1. YDS Y ... Modern Arapça'nın Şifreleri 2 ... . Modern Arapça'nın Şifreleri 1. YDS Yökdil. Elinizdeki çalışma, zengin bir Arapça söz dağarcığına sahip orta veya ileri düzeyde gramer bilgisi edinmiş adaylara hitap etmekte olup, modern Arapça kitaplarda ya da medya metinlerinde sık sık... 55.25 TL. Elinizdeki çalışma, zengin bir Arapça söz dağarcığına sahip orta veya ileri düzeyde gramer bilgisi edinmiş adaylara hitap etmekte olup, modern Arapça kitaplarda ya da medya metinlerinde... 42.25 TL. RENKLİ BASKI Elinizdeki çalışma, zengin bir Arapça söz dağarcığına sahip orta veya ileri düzeyde gramer bilgisi edinmiş adaylara hitap etmekte olup, modern Arapça kitaplarda ya da... Şener Şahin, Hüseyin Günday. Kitap Tanıtımı. Elinizdeki çalışma, zengin bir Arapça söz dağarcığına sahip orta veya ileri düzeyde gramer bilgisi edinmiş adaylara hitap etmekte olup... Modern Arapça'nın Şifreleri 2. Şener Şahin, Hüseyin Günday. edinmiş adaylara hitap etmekte olup, modern Arapça kitaplarda ya da medya metinlerinde sık sık karşımıza çıkan ve okuyuş hızımızı... 48.75 TL. RENKLİ BASKI Elinizdeki çalışma, zengin bir Arapça söz dağarcığına sahip orta veya ileri düzeyde gramer bilgisi edinmiş adaylara hitap etmekte olup, modern Arapça kitaplarda ya da... 44 TL. Elinizdeki çalışma, zengin bir Arapça söz dağarcığına sahip orta veya ileri düzeyde gramer bilgisi edinmiş adaylara hitap etmekte olup, modern Arapça kitaplarda ya da medya metinlerinde sık... Modern Arapça"nın Şifreleri 2 [ Şener Şahin ]. Emin Yayınları. Yayınevinin Diğer kitapları. Konu Anlatımlı Arapça Sarf Test Kitabı - 1. Hüseyin Günday. Hüseyin Günday, Şener Şahin. Elinizdeki çalışma, zengin bir Arapça söz dağarcığına sahip orta veya ileri düzeyde gramer bilgisi edinmiş adaylara hitap etmekte olup... Yazar. : Hüseyin Günday;Şener Şahin. Modern Arapça'nın Şifreleri 2; YDS Yökdil....