Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Pazarlamada Yeni Dönem (Endüstri 4.0, Yapay Zeka ve Akıllı Asistanlar) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Pazarlamada Yeni Dönem (Endüstri 4.0, Yapay Zeka ve Akıllı Asistanlar) PDF EPUB


Fatma Kaya

Pazarlamada Yeni Dönem (Endüstri 4.0, Yapay Zeka ve Akıllı Asistanlar) - Fatma Kaya pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Fatma Kaya
DOSYA BOYUTU 12,82
TARİH 2020-01-22
ISBN 6051963891
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İnsanın doğa ile baş etme mücadelesi, giderek ona hükmetme ve kendini onun mutlak sahibi olarak görme noktasına gelmesi… Toplum 5.0’ın vadettikleri tam da bu düşüncenin karşısında… İnsan ve doğa arasındaki uyum!Yapay zekâ ve akıllı asistanlar bu uyumun neresinde? Dünya liderlerinin bile zihnini kurcalayan “yapay zekâ bizi ne zaman yemeye başlayacak?” sorusunun cevabı ne? Pazarlama sistemlerinin gelişim evreleri temelinde kurgulanan bu kitapta; alanda yaşanan gelişmelerin, insanın doğanın bir parçası olduğunu ve kendi varlığınısürdürebilmesinin ancak bu sistemlere uyum ile mümkün olabileceğini gösteren örneklere yer verilmiştir. Bu alanda yaşanan gelişmeler pazarlama sektörünün değişen ve değiştiren öncü rolünü desteklemektedir. Pazarlamada yapay zekâ ve akıllı asistanlar bağlamındaki gelişmeler, artık konuşulması değil bir an önce hayata geçirilmesi gereken adımlar arasında yer almaktadır. Akıllı asistanlar pazarlama değer sistemi içerisinde; iş yapma şekillerini ve tüketici davranışlarını kökten etkilemektedir. Evet, yapay zekâ hayatın merkezinde! Bilişim, web siteleri, arama motorları, sosyal medya, reklam araçları, perakende sistemleri, lojistik, tarım, hayvancılık, hukuk, sağlık, turizm, eğitim, otomotiv, finans, mühendislik, emlak, güvenlik, savunma… Geçmiş ve bugün için pazarlama eşittir hayat ise, gelecekte; hayat ve pazarlama eşittir akıllı sistemler olacaktır.

...de içinde bulunduğumuz ve Endüstri 4.0 (Industry 4 ... Pazarlama ve Reklam Dünyasında Endüstri 4.0 Bizi Nasıl Etkiliyor? ... .0) adını verdiğimiz Dijitalleşen Endüstri dönemde ise artık her şeyin birbirine bağlanabildiği "Nesnelerin İnterneti" (IoT) yolculuğu söz konusu. deneyimsel pazarlama ve retro pazarlama konuları ile ilgili yayımlanmış iki makale çalışması. vardır. Pazarlamada Yeni Dönem. Endüstri 4.0, Yapay Zekâ ve. Pazarlamada yapay zekâ ve akıllı asistanlar bağlamındaki gelişmeler, artık konuşulması değil bir an önce hayata geçirilmesi gereken adımlar arasında yer almaktadır. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı ... PazarlamadaYeni Dönem | Endüstri 4.0, Yapay Zekâ ve Akıllı... ... . Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Pazarlamada Yeni D...