Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Star Wars-Yeni Bir Umut e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Star Wars-Yeni Bir Umut PDF EPUB


George Lucas

Star Wars-Yeni Bir Umut - George Lucas pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR George Lucas
DOSYA BOYUTU 4,77
TARİH 2020-03-12
ISBN 9751040305
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Uzun zaman önce, çok çok uzak bir galakside…Luke Skywalker, Tatooine’in uzak gezegenindeki amcasının çiftliğinde çalışıyor ve orada yaşıyordu; ayrıca bu tekdüze hayatından çok sıkılmıştı. Yıldızlar arasında maceralar, kendisini en uzak galaksilerin ötesindeki yabancı dünyalara götürecek maceralar yaşamak istiyordu. Ancak Luke, karanlık ve güçlü bir savaş kralı tarafından tutsak edilen güzel bir prensesin şifreli mesajını çözdüğünde istediğinden fazlası gerçekleşti. Prenses'in kim olduğunu bilmiyor ama yakın zamanda onu kurtaracağını biliyor; çünkü zaman tükeniyor. Sadece cesaretiyle ve babasının ışın kılıcıyla donanmış olan Luke, şimdiye kadarki en vahşi uzay savaşının ortasına atıldı ve düşman savaş istasyonundaki amansız bir çatışmaya katıldı.

...rgu türünde bir filmdir. Senaristi ve yönetmeni George Lucas'dır ... Yıldız Savaşları Bölüm 4: Yeni Bir Umut İzle... - 720pizle.org ... . Star Wars Episode 4: A New Hope izle, Yıldız Savaşları Bölüm 4: Yeni Bir Umut izle İlk filme niye 4 demişler? İlk film Yeni Bir Umut mu, Gizli Tehlike mi? CEVAP YAZ. Sitemizdeki Yıldız Savaşları Bölüm IV: Yeni Bir Umut filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Star Wars: Episode IV - A New Hope 720p kalitesindedir, iyi seyirler. Yönetmen: George Lucas. Serinin 4. filmine geldik, Luke Skywalker ... Star Wars Bölüm 4 İzle | Full İzle, Hd İzle, 720P İzle, Türkçe Dublaj İzle... ... . Yönetmen: George Lucas. Serinin 4. filmine geldik, Luke Skywalker (Mark Hammil) amcası ve teyzesiyle tarım işinde uğraşmaktadır. Gerçekten kronolojik sıraya göre izlemek gerekiyor. Star Wars efsanedir. malum haftalardır star wars rüzgarı esiyor dünya da bende merak ettim nedir ne değildir diye 1977 ye göre umut verici... Yönetmen: George Lucas. Yıldız: Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher vb. Yıldız Savaşları Bölüm 4: Yeni Bir Umut Full HD kalitede türkçe dublaj seçeneğiyle hemen izle. Luke Skywalker (Mark Hammil) amcası ve teyzesiyle tarım işinde uğraşmaktadır. Ne kadar Akademi'ye katılıp. Yıldız Savaşları 4 izle (1977). Star Wars: Episode IV - A New Hope. Yeni Popüler film izleme Seçenekleri Dünya çapında izlenme rekorları kıran birçok film olduğu aşikârdır. Daha fazla film fragmanları için bizi takip etmeyi unutmayın! ALTYAZI İÇİN: Videonun ayarlarına girip "altyazılar" tuşuna basarak Türkçe...