Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Pilavlar, Makarnalar ve Hamur İşleri (Cilt 4) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Pilavlar, Makarnalar ve Hamur İşleri (Cilt 4) PDF EPUB


Ekrem Muhittin Yeğen

Pilavlar, Makarnalar ve Hamur İşleri (Cilt 4) - Ekrem Muhittin Yeğen pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ekrem Muhittin Yeğen
DOSYA BOYUTU 4,56
TARİH 2008-07-03
ISBN 9751027016
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Cumhuriyetin ilk yıllarından itibaren yemek kitapları konusunda en önemli çalışmaları Ekrem Muhittin Yeğen gerçekleştirmiştir. Yeni Türkçeyle yazdığı bu kitaplarda hem dünya mutfaklarından hem de Klasik Türk Mutfağı’ndan zengin örnekler vererek kaynak kitaplar yaratmıştır.Birkaç kuşaktır hemen her evde bulunan Ekrem Muhittin Yeğen’in Yemek Öğretimi kitapları tarifleri değiştirilmeden ancak çağdaş baskı teknikleri kullanılarak ve görsel zenginliği artırılarak okurların beğenisine sunulmaktadır.Bu ciltte çeşitli pilav, makarna ve hamur işlerine ait tarifler yer almaktadır.

... İnkılap Kitabevi | 9789751027016. Ekrem Muhittin Yeğen ... Pilavlar, Makarnalar ve Hamur İşleri Cilt: 4 | bkmkitap.com ... . Cumhuriyetin ilk yıllarından itibaren yemek kitapları konusunda en önemli çalışmaları Ekrem Muhittin Yeğen gerçekleştirmiştir. 37.80 TL. Bu ciltte çeşitli pilav makarna ve hamur işlerine ait tarifler yer almaktadır. Bu ciltte çeşitli pilav, makarna ve hamur işlerine ait tarifler yer almaktadır. 43.20 TL. Pilavlar, Makarnalar ve Hamur İşleri Cilt: 4-İnkılap Kitabevi- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. PILAVLAR, MAKARNALAR VE HAMUR İŞLERİ (CILT 4) - EKREM ... Pilavlar, Makarnalar ve Hamur İşleri Cilt 4 - Ekrem... | Kitapaktif.com ... . PILAVLAR, MAKARNALAR VE HAMUR İŞLERİ (CILT 4) - EKREM MUHITTIN YEĞEN özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Bu ciltte çeşitli pilav, makarna ve hamur işlerine ait tarifler yer almaktadır. 39.76 TL. Bu ciltte çeşitli pilav, makarna ve hamur işlerine ait tarifler yer almaktadır. Bu ciltte çeşitli pilav, makarna ve hamur işlerine ait tarifler yer almaktadır. 36.72 TL. Bu ciltte çeşitli pilav, makarna ve hamur işlerine ait tarifler yer almaktadır. ISBN Kodu : 9789751027016 Sayfa Sayısı : 176 Ebat : 19,5 X 27 Cilt Tipi : Sert Kapak Basım Tarihi : 2008-7 Son Basım Bu ciltte çeşitli pilav, makarna ve hamur işlerine ait tarifler yer almaktadır. Yüzü dondu ve "Ah, canım" diye düşündüm ve gözlüğünü çıkardı. Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF Yemek Öğretimi Cilt 4: Pilavlar, Makarnalar ve Hamur... 40.50 TL. Bu ciltte çeşitli pilav, makarna ve hamur işlerine ait tarifler yer almaktadır. 43.20 TL. Bu ciltte çeşitli pilav, makarna ve hamur işlerine ait tarifler yer almaktadır. 43.20 TL. Bu ciltte çeşitli pilav, makarna ve hamur işlerine ait tarifler yer almaktadır. Bu ciltte çeşitli pilav. makarna ve hamur işlerine ait tarifler yer almaktadır. Yazarın Diğer Kitapları. %20...