Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Aklanmış Melmoth e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Aklanmış Melmoth PDF EPUB


Honore de Balzac

Aklanmış Melmoth - Honore de Balzac pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Honore de Balzac
DOSYA BOYUTU 3,84
TARİH 2020-02-01
ISBN 6050602302
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

"Toplum, Erdem’e yaşlılık, ikinci bir kat, canının istediği kadar ekmek, birkaç yeni fular ve çocuklu yaşlı bir kadın karşılığında yüz louis takdim eder. Kötülüğe gelince, eğer gözü pekse, eğer Anayasanın bir maddesini Turenne’in Montecuculli’yi yaptığı gibi ustaca parmağında oynatabiliyorsa, Toplum çalıntı milyonlarını yasallaştırır, kötülüğün üzerine kurdeleler fırlatır, içini tıka basa onurla doldurur, onu saygıdan bunaltır. Hükümet de hâlihazırda bu son derece mantıksız Toplum ile ahenk içerisindedir. Diğer taraftan Hükümet, on sekiz ila yirmi yaş arasındaki genç dehaları vaktinden önce askere alır; tıpkı bahçıvanın ekeceği tohumları seçmesi gibi özenle çağırdığı büyük beyinleri olmadık işlerle yıpratır. 

... forsası Honoré de Balzac gerçekçiliğin en büyük temsilcisidir ... Aklanmış Melmoth | Üç Nokta Yayınları ... . Yaratmış olduğu ve toplumun bir aynası olan 'İnsanlık Komedyası' ismini verdiği evreninde bizlere iki binden... Aklanmış Melmoth yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Aklanmış Melmoth kitabına benzeyen kitaplar. Kitabın basım bilgileri. Adı: Aklanmış Melmoth. 19 TL. Edebiyatın forsası Honoré de Balzac gerçekçiliğin en büyük temsilcisidir. Yaratmış olduğu ve toplumun bir aynasıola ... Aklanmış Melmoth | Üç Nokta Yayınları ... . Yaratmış olduğu ve toplumun bir aynasıola...