Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İş Yerinde Merhametİnsanı ve Şirketi Yücelten Sessiz Güç e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İş Yerinde Merhametİnsanı ve Şirketi Yücelten Sessiz Güç PDF EPUB


Jane E. Dutton

İş Yerinde Merhametİnsanı ve Şirketi Yücelten Sessiz Güç - Jane E. Dutton pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jane E. Dutton
DOSYA BOYUTU 7,73
TARİH 2019-11-08
ISBN 6058034037
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İş yerinde merhamet alanının en yetkin akademisyeni ve hocaların hocası Jane Dutton ile merhamet alanının önemli araştırma ve uygulama merkezlerinin yöneticisi Monica Worline’ın beklenen kitabı nihayet elinizde. Yıllardır süren merhamet araştırmalarının sonuçları bu kitapta kapsamlı, çok boyutlu ve derinlemesine bir biçimde okuyucu ile paylaşılıyor. Merhametle alakalı kavramlar ve kuramlar, hem bireysel hem de örgütsel düzeyde günlük hayattan örnekler, uygulamaya dönük tasarım ilkeleri, testler, kişiyi düşünmeye davet eden sorular ve planlar ile şehre ve örgütlere indiriliyor. Yazarlar, bir süreç olarak merhameti inceleyerek kavrayışımızı derinleştiriyor. Kolaylıkla uygulanabilir bilgileri en temel işletme amaçlarına bağlayarak okurların merhamet yetkinliklerini ve kapasitelerini inşa etmelerini sağlayacak sosyal mimarinin ana hatlarını gösteriyor. Merhamet duygusu etrafında örülü bu çalışmada, örgütsel davranış ve yönetim alanlarının önde gelen kavramları benzeri az bulunur zenginlikte bir içerikle okuyucuya sunuluyor. Böylece kitap, işletme alanında hızla yayılan olumlu örgütsel davranış akımına bir giriş metni olma niteliği kazanıyor. Kendilerini ve örgütlerini yeni bir varoluş biçimine taşımalarında okurlarına rehberlik eden İş Yerinde Merhamet, dünyayı nasıl bulduğumuzdan daha iyi bırakabileceğimiz sorusuna, bunun ancak merhamet duygusu ile mümkün olabileceği cevabını veriyor.

...tton, Monica C. Worline. İş yerinde merhamet alanının en yetkin akademisyeni ve hocaların hocası Jane Dutton ile merhamet alanının önemli araştırma ve uygulama merkezlerinin yöneticisi ... İş Yerinde Merhamet İnsanı ve Şirketi Yücelten Sessiz Güç ... ... Monica C. Worline, Jane E. Dutton. İş Yerinde Merhamet İnsanı ve Şirketi Yücelten Sessiz Güç Albaraka Yayınları | 9786058034037. İnsanları özü itibariyle iyi kabul edin." İş Yerinde Merhamet; İnsanı ve Şirketi Yücelten Sessiz Güç, Albaraka Yayınları, s67. Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. İş Yerinde Merhamet. İnsanı ve Şirketi Yücelten Sessiz Güç. Jane E. Dutton, Monica C. Worline / Albaraka Yayınları. Bas ... Affetmek İnsanı Yüceltir ... . Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. İş Yerinde Merhamet. İnsanı ve Şirketi Yücelten Sessiz Güç. Jane E. Dutton, Monica C. Worline / Albaraka Yayınları. Basım Yılı: 2019. Böylece, mobi uzantısı Kindle cihazlarında kullanılmaya başlan...