Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Mimarlık Cep Sözlüğü e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Mimarlık Cep Sözlüğü PDF EPUB


Doğan Hasol

Mimarlık Cep Sözlüğü - Doğan Hasol pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Doğan Hasol
DOSYA BOYUTU 3,32
TARİH 2019-11-14
ISBN 9751419163
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İlgililer için temel bir başvuru kitabı... Mimarlık Cep Sözlüğü, Doğan Hasol’un kırk küsür yıla yayılan yoğun ve titiz çalışmasının ürünü olan Ansiklopedik Mimarlık Sözlüğü’nün özünü damıtıp farklı bir anlayışla yorumlamasının bir ürünü olarak ortaya çıktı. Boyutlarıyla kolay kullanım olanağı veren Mimarlık Cep Sözlüğü mimarlar ve mimarlık öğrencileri için olduğu kadar mimarlığa, sanata ve tasarıma ilgi duyanların yanısıra yakın meslek dallarında çalışanların da rahatlıkla yararlanabileceği şekilde, kapsayıcı ve yoğun bir içeriğe sahip. Yaklaşık 3.000 maddeden oluşan sözlükte, açıklamaları desteklemek amacıyla 400’e yakın çizim ve fotoğraf bulunuyor.

...ırk yıla yayılan yoğun ve titiz bir çalışmanın ürünü olan bu ansiklopedik sözlüğün özünü damıtıp farklı bir anlayışla yorumlayarak yepyeni bir sözlük hazırladı: Mimarlık Cep Sözlüğü ... Mimarlık Cep Sözlüğü - Doğan Hasol Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... . Doğan Hasol'un ilk kez 1975 yılında yayımlanan ve ülkemizde tutarlı bir mimarlık dili oluşmasının öncülerinden olan kitabı Ansiklopedik Mimarlık Sözlüğü 16. baskısıyla. ...bir anlayışla yorumlayarak yepyeni bir sözlük hazırladı: "Mimarlık Cep Sözlüğü", YEM Yayın''dan çıktı. (İngilizce-Türkçe / Türkçe-İngilizce) - Anılar Kuşlar Gibidir - Ansiklopedik Mimar ... Mimarlık Cep Sözlüğü ... . ...bir anlayışla yorumlayarak yepyeni bir sözlük hazırladı: "Mimarlık Cep Sözlüğü", YEM Yayın''dan çıktı. (İngilizce-Türkçe / Türkçe-İngilizce) - Anılar Kuşlar Gibidir - Ansiklopedik Mimarlık Sözlüğü. Doğan Hasol. İlk kez 1976 yılında çıkan ve her baskısında içeriği yeniden gözden geçirilip genişletilerek bugüne k...