Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Cennete Giden Yollar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Cennete Giden Yollar PDF EPUB


Ahmet Bulut

Cennete Giden Yollar - Ahmet Bulut pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ahmet Bulut
DOSYA BOYUTU 5,11
TARİH 2020-03-13
ISBN 6057619761
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ülkemizde “Namazla Diriliş” programlarını başlatan ve yediden yetmişe herkese namazı sevdirmeye çalışan, gençlerin “Namaz Abisi” Ahmet Bulut, yeni kitabı Cennete Giden Yollar ile ayet ve hadislerin ışığında Allah’ın rızasını arayanlara rehberlik ediyor. Güncel öykülerle okuyucuya ayna tutuyor. Kitaba koyduğumuz isim, Rabbimizden beklentimizdir.

... Giden Yollar. fetih der. Cennete Giden Yollar Salih Ameller, Yüksek Ahlâkî Erdemler ... Cennete Giden Yol | Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz ... . Ebû Saîd el-Hudrî'den nakledildiğine göre, Resûlullah (sav) şöyle buyurmuştur: "Ey Ebû Saîd! Cennete ulaştıracak yolun 6 işareti. Rabbimiz bizlere gönderdiği rehberlere hakkıyla uyabilmeyi ve cennete giden yolda, "sırât-ı müstakîm" üzere yaşamayı cümlemize nasîb etsin! Cennete giden yola girmek. Hikmet ehli zatlar buyuruyor ki: Allahü teâlânın razı olduğu tek doğru yol var ... Cennete Giden Yollar Salih Ameller, Yüksek Ahlâkî Erdemler ... . Hikmet ehli zatlar buyuruyor ki: Allahü teâlânın razı olduğu tek doğru yol vardır. İşte bunun gibi, Cennete giden tek doğru yol vardır, o da Ehl-i sünnet yoludur. (16/NAHL-89 -Süleyman Ateş). Kur'an-ı Kerim, bize bir yol gösterici, yüce Allah'tan rahmet ve müjde olarak gönderilmiştir. Cennete giden yol günlük hayatımızda atacağımız ufak adımlarla başlar. Bunun yolu ise Kur'an ve sünnete samimiyetle uymaktan geçer. Cennetlerin meyvelerinden kendilerine her rızık verilişinde, bu ...