Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Geleceği Gören MakinelerYapay Zeka Ekonomisine Giriş e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Geleceği Gören MakinelerYapay Zeka Ekonomisine Giriş PDF EPUB


Ajay Agrawal

Geleceği Gören MakinelerYapay Zeka Ekonomisine Giriş - Ajay Agrawal pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ajay Agrawal
DOSYA BOYUTU 12,53
TARİH 2019-11-04
ISBN 6058086685
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yapay zekâ, çağımızdaki en dönüştürücü teknoloji. Agrawal, Gans ve Goldfard sadece onun özünü kavramakla kalmıyor, ekonomik anlamlarına ve içsel ödünleşmelerine de yakından bakmamızı sağlıyor. Eğer yapay zekânın yarattığı heyecanın etrafındaki sisi dağıtmak ve yapay zekânın toplum için yarattığı zorluklar ve getirdiği fırsatların altında yatanları görmek istiyorsanız ilk işiniz Geleceği Gören Makineler'i okumak olmalı. Geleceği Gören Makineler hem zor bir işin üstesinden geliyor hem de benzersiz bir çalışma: Yapay zekâ ile geldiğimiz noktada, abartılı heyecanlarla gerçekliği birbirinden ayırırken sürekli taze fikirler ve herkesin kolayca okuyabileceği bir inceleme sunuyor. Yazarlar, yapay zekânın anlaşılmasını kolaylaştırmak için onu yeni ve ucuz bir ürün olarak öngörü biçiminde yeniden tanımlıyorlar. Harvard Üniversitesi eski rektörü, ABD eski Hazine Bakanı ve Dünya Bankası eski baş ekonomisti Lawrence H. Summers'ın deyişiyle, "Yapay zekâ hayatınızı dönüştürebilir. Ve Geleceği Gören Makineler yapay zekâyı anlama şeklinizi dönüştürecektir. Bu, muhtemelen ortaya çıkan en iyi teknoloji hakkında şimdiye kadar yazılmış en iyi kitap."

...al, Joshua Gans, Avi Goldfard. Yapay zekâ, çağımızdaki en dönüştürücü teknoloji ... Geleceği Gören Makineler Yapay Zeka Ekonomisine Giriş ... . Agrawal, Gans ve Goldfard sadece onun özünü kavramakla kalmıyor... : Komisyon. Geleceği Gören Makineler Yapay Zeka Ekonomisine Giriş Babil Kitap | 9786058086685. Yapay Zeka Ekonomisine Giriş. Baskı tarihi: Kasım 2019. toplum için yarattığı zorluklar ve getirdiği fırsatların altında yatanları görmek istiyorsanız ilk işiniz Geleceği Gören Makineler'i okumak olmalı. Yapay zeka denince aklımızda bizleri öldüren robotlar ve makineler geliyor. Peki gel ... Geleceği Gören Makineler: Yapay Zeka Ekonomisine Giriş Lit İndir ... . Yapay zeka denince aklımızda bizleri öldüren robotlar ve makineler geliyor. Peki gelecekte gerçekten de böyle olabilir mi? Yapay bir zekaya sahip robot bizlere zarar verebilir mi? Ve Geleceği Gören Makineler yapay zekayı anlama şeklinizi dönüştürecektir. Bu, kü...