Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Hz. Süleyman’ın Hazineleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Hz. Süleyman’ın Hazineleri PDF EPUB


H. Rider Haggard

Hz. Süleyman’ın Hazineleri - H. Rider Haggard pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR H. Rider Haggard
DOSYA BOYUTU 6,41
TARİH 2019-05-01
ISBN 6052944707
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Uzun yıllarını Afrika’da avcılık yaparak hayatını geçirmiş ama bir türlü istediği serveti edinememiş Quatermain’in yolu Sör Henry ve dostu Yüzbaşı Good ile bir gemide kesişir. Sör Henry, Hz. Süleyman’ın Hazineleri’ni aramak için iki yıl önce evi terk eden ve bir daha haber alınamayan kardeşini bulmak için o bölgeyi bilen cesur adama ihtiyaç duyduğunu ve hazineyi bulurlarsa her şeyi Quatermain ve Good’a vereceğini söyler. Paraya ihtiyacı olan Quatermain bu teklifi kabul eder. Üç beyaz adam daha önce hiç kimsenin sağ dönemediği tehlikeli bir yolculuğa çıkar.

...man'ın hazinelerini aramaya çıktığını ve geri gelmediğini söyledi ... Hz. Süleyman'in Hazineleri ... .Quatermain bu hazinelerin gerçek haritasına. Hz. Süleyman'ın en mühim eseri , Siyon dağı'na inşa ettirdiği Mâbed'tir. graham phillips'in yazdığı, nokta yayınlarından çıkan; yazarın bireysel araştırma ve deneyimine dayanan kitabın alt başlığı: kutsal ahit sandığı ve hz.süleyman'ın hazinesinin keşfi'dir. En yeni Hz. Süleyman'ın Hazineleri kitapları, yazarları, kitap incel ... Hz. Süleyman'ın Hazinesinin Şifresi - Ekşi Sözlük ... . En yeni Hz. Süleyman'ın Hazineleri kitapları, yazarları, kitap incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz. Süleyman'ın Hazineleri. Her şey. Hazreti Süleyman'ın Hazineleri (İngilizce orijinal adı:King Solomon's Mines) Sir Henry Rider Haggard'ın 1885 yılında yazdığı hazine avı ve ...