Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Mutlu Prens e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Mutlu Prens PDF EPUB


Oscar Wilde

Mutlu Prens - Oscar Wilde pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Oscar Wilde
DOSYA BOYUTU 4,69
TARİH 2019-10-31
ISBN 6058022812
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Bir akşam minik bir kırlangıç yalnız başına uçuyordu. Bütün arkadaşları altı hafta önce Mısır’a göç etmişti. Ama o, dünyanın en güzel sazıyla biraz daha zaman geçirmek için geride kalmıştı. Derken uzun sütunun üstündeki heykeli gördü.” Usta yazar Oscar Wilde’ın; minik bir kırlangıçla Mutlu Prens’in iyilik, sevgi, paylaşmak, acı, merhamet, arkadaşlık temalarıyla örülmüş ve klasikleşmiş hikâyesi, minik okurlar için Günberk Gülderen tarafından dilimize uyarlandı ve resimlendi!

...debiyatının en önemli yazarlarından biri olan Oscar Wilde'ın masal tadında bir öykü kitabı olan Mutlu Prens dört hikayeden oluşuyor ... Mutlu Prens Özet - Oscar Wilde ... . Bir zamanlar çok mutlu bir prens varmış. Kimi zaman da gözlerini kör eden kibirden bir türlü kurtulamazlar. Mutlu Prens her ne kadar çıraklık döneminin ürünü olsa da, Wilde'ın masal ve alegori alanındaki ustalığını ortaya koyar. . · Kentin yukarısında, yüksek bir sütun üstünde Mutlu Prens'in heykeli duruyordu. Dikkatli bir anne, ay için tutturup ağlayan oğluna, "Mutlu Prens kadar olamıyor musun? Civardakiler bu heykeli çok sevdiklerinden ona M ... Mutlu Prens - Bir Oscar Wilde Öyküsü | e-motivasyon.net ... . Dikkatli bir anne, ay için tutturup ağlayan oğluna, "Mutlu Prens kadar olamıyor musun? Civardakiler bu heykeli çok sevdiklerinden ona Mutlu Prens adını vermişlerdir. Onu terk eder. Gece, kendisine kalacak yer ararken Mutlu Prens'in heykeli ile karşılaşır. Mutlu Pre...