Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Olağanüstü Bir Gece e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Olağanüstü Bir Gece PDF EPUB


Stefan Zweig

Olağanüstü Bir Gece - Stefan Zweig pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Stefan Zweig
DOSYA BOYUTU 10,20
TARİH 2019-05-10
ISBN 6052280744
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Baron Friedrich, seçkinlerin hayatına özgü duyarsızlaşmayla boğuşan bir burjuvadır, sıradan bir pazar gününü at yarışlarında geçirmesi tesadüfen suç işlemesine sebep olur. Bu suçla birlikte Baron’un hayatı dönülmez bir yola girecektir.

...asasız bir burjuvanın at yarışı izlemeye gitmesi ile başlayan günü ve devamında hayatını değiştiren pazar gecesi anlatılıyor ... Olağanüstü Bir Gece - Ekşi Sözlük ... . "güvenlik ve refah gerçek insanın mutluluğu için yeterli değildir... Orijinal Adı: Phantastische Nacht. Seri: Yok. Yayınevi: İş Bankası Kültür Yayınları. Sayfa Sayısı: 69. Baskı Yılı: 2015. Goodreads Puanı: 4.18 (700 Oy). Arka Kapak Yazısı. Olağanüstü Bir Gece, seçkin bir burjuva olarak rahat ve tasasız varoluşunu sürdürürken giderek duyarsızlaşan bir adamın hayat ... Olağanüstü Bir Gece - Ekşi Sözlük ... . Olağanüstü Bir Gece, seçkin bir burjuva olarak rahat ve tasasız varoluşunu sürdürürken giderek duyarsızlaşan bir adamın hayatındaki dönüştürücü deneyimin hikâyesidir. Stefan Zweig ''Olağanüstü Bir Gece'' adlı romanında seçkin bir burjuva olarak rahat ve tasasız varoluşunu sürdürürken giderek duyarsızlaşan bir adamın... ...