Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Tanrı'nın Okuİzdüşümsel Bir Maya Kurgusu e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Tanrı'nın Okuİzdüşümsel Bir Maya Kurgusu PDF EPUB


Kalemzade Cengiz Yardım

Tanrı'nın Okuİzdüşümsel Bir Maya Kurgusu - Kalemzade Cengiz Yardım pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kalemzade Cengiz Yardım
DOSYA BOYUTU 7,81
TARİH 2019-10-15
ISBN 6056937163
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Masallar bile aslında uyutmak için değil uyandırmak içindi.Ama düşünen var mıydı?” Artık çocuk değiliz. Uyumak için değil uyanmak için okumalı, uyutanlara değil uyandıranlara kulak vermeliyiz. Elinizdeki şu kurgu roman da işte bu hedefi güden ve felsefesi olan bir eserdir. Okunmamış hiçbir kitabın faydası olamaz. Düşündürmemiş olanların da! Bize ve toplumumuza iz düşürdüğüne ve bir ufuk açacağına inandığım şu romanı alıp, daha önce aldığınız o allı pullu ama içi bomboş kitaplar gibi sadece rafınıza koyacaksanız lütfen almayın. Bu ülkede nelerin popülerlik sınırlarını aştığını, kitaba, sanata, sanatçıya ve eser gibi eserlere ne kadar değer verildiğini hepimiz çok iyi biliyoruz! Birbirimizi kandırmayalım. Ben razıyım; okumayacaksanız almayın. Satış rakamlarının canı cehenneme! 

...u kurgu roman da işte bu hedefi güden ve felsefesi olan bir eserdir ... Tanrı'nın Oku İzdüşümsel Bir Maya Kurgusu ... . Kalemzade Cengiz Yardım. Tanrı'nın Oku İzdüşümsel Bir Maya Kurgusu. Elinizdeki şu kurgu roman da işte bu hedefi güden ve felsefesi olan bir eserdir. Bu hikayeler Popol Vuh'da geçmektedir.Popol Vuh,Mayalıların kutsal kitabıdır ve içinde efsaneler,yaratılış teorisi,gelenekler ve tarihi olaylar anlatılmaktadır.Bu kitapta anlatılanlar ilk defa... Ürün Açıklaması. Tanrı'nı ... Tanrı'nın Okuİzdüşümsel Bir Maya Kurgusu ... .Bu kitapta anlatılanlar ilk defa... Ürün Açıklaması. Tanrı'nın oku. Izdüşümsel bir maya kurgusu. Elinizdeki şu kurgu roman da işte bu hedefi güden ve felsefesi olan bir eserdir. 21 TL. Uyumak için değil uyanmak için okumalı, uyutanlara değil uyandıranlara kulak vermeliyiz. Elinizdeki şu kurgu roman da işte bu hedefi güden ve felsefesi olan bir eserdir....